Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eredetbe egy nagy baki?

Eredetbe egy nagy baki?

Figyelt kérdés
máj. 25. 12:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta Dom hogy azért nem tud épiteni mert Mal tudni fogja mit épit mert tud mindent amit ő, hiszen az elméjébe van. De azt miért nem tudta (Mal) hogy Dom-nak bűntudata van és ő ültette a fejébe a gondolatot hogy a világ amibe van az csak álom és miatta halt meg? (Megfertőzte az elméjét) Pedig tudni kellett volna, hiszen Dom tudta
máj. 25. 12:05
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez valami Star Wars történet?
máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mal eleve csak Dom bűntudatának kivetüléselént élt a fejében. Az igazi Mal már rég halott volt.
máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És itt most ki beszél az igazi Mal-ról? Foglalkoztam én az igazi Mal-lal? Épp ezaz hogy neki is kellett volna tudnia hogy egy bűntudat mivel Dom is tudta
máj. 25. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
De pont mivel nem egy ember, csak egy bűntudat keltette rosszindulatú kivetülés, ezért semmi jelentősége hogy mire mit reagálna valós személyként.
máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert ez fura, amikor en megkérdeztem egy álomkaraktert, teljesen tisztában volt vele hogy ki ő, mi ő
máj. 25. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olyannak álmodod meg, akkor nyilván tudni fogja (illetve te ruházod fel őt a saját tudásoddal egy bizonyos személyről), ha meg nem, akkor nem.
máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!