Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már kétszer álmodom azt hogy...

Már kétszer álmodom azt hogy 17-18 éves fiúval csókolózom, csak ebben az a baki hogy én is fiú vok és 15 éves. Ennyire perverz a tudat alattim O. O?

Figyelt kérdés
Múltkor azt álmodtam hogy sétáltam az utcán, olyan lett volna mint ha ballagás lenne, az ég ilyen fehéres lilás volt, és egy hapsival jóban voltam, igen, el csattant egy, jesszus .-. és megállított engem egy csaj, és azt mondta hogy hazudtam neki, hogy azt mondtam hogy nem is vok meleg, most pedig azt hogy rajtam kívül kettő hapi feküdt napágyon, és most jön a durva rész, én csókoltam meg őt O.O Reggel mentem rögtön szájat öblíteni meg fogat mosni, ez számomra kissé durva. Lécci csak olyan emberek válaszoljanak akik megértőek, és nincsenek bunkó hozzászólásaik! Előre is köce!

2015. aug. 9. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mindenkinel az almai mashogy vannak megirva a jelentese (remelem erted)

a te esetedben ez normalis,gondolom nemreg feltetted magadnak a kerdest "Mi lenne ha meleg lennek?" vagy "Milyen lehet a melegeknek?" es annyira foglalkoztatott teged ez kerdes hogy a tudat alattidba beleferkozott es ezert almodsz ilyeneket.Teljesen normalis :)

2015. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy meleg vagy-e, vagy csak meleg gondolataid is vannak kár méricskélni patikamérlegen. Ma olyan világban élünk, ami ezt egyre inkább elfogadja.
2015. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az álmokban egész más személyiséged lehet. Én is álmodtam már olyanokat, amik után felébredve furcsa volt, mennyire máshogy gondolkodtam/éreztem stb mint éberen. Ettől nem leszel se perverz, se meleg. Az a lényeg, hogy éberen a lányok vagy a fiúk vonzanak.
2015. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát van egy hírem minimum bi vagy.
2015. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a lányokat szereted, ne foglalkozzál vele. Legalább sok mindent megtapasztalsz.
2015. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a sok hasznos infót, én tipikusan az az ember vagyok aki 60 macskával fog megöregedni és meghalni, bár nem tudom, hogy én mi is lennék ebből a szempontból, de szerintem fiúk akik szóba jöhetnének xD Nah mindegy, nem foglalkozok ezekkel a hülye álmokkal többet :D De kicsit durva volt, reggel automatikusan mentem egymásután hatszor fogat mosni.
2015. aug. 9. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Tessék csajozni. 14 év fölött már nem bűncselekmény, illetve 18 alatt 12 évig.

De senkit ne zsarolj, ne erőszakolja meg és ne használj ki...

Ha nem vagy magaddal elégedett, akkor alakíts magadon.

Legyen stílusod, hobbid, ha gondolod járj sportolni, mert egészséges, növeli az önbizalmad és erősebb is leszel. Ne félj senkitől!

2015. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én álmodtam már olyat, hogy nővel szexeltem, és álmomban élveztem. A valóságban kifejezetten nem vonzanak a lányok. Nem tudom mit jelenthet, de nem azt, hogy meleg vagy, ebben biztos vagyok.


16/L

2015. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ismerős volt az a fiú álmodban?

mert ha igen akkor lehet hogy tudatalatt bi lehetsz

2015. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, ismerősöm mondta, hogy hajnal kettőkor megy Magyarország felett el egy műhold, ami az álmokat befolyásoló adást szór. Talán két éve csinálják. Félelmet és rémálmot közvetít. De a tévé adásokba is van kódolva elmemanipuláló adat. [link]
2015. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!