Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi e világ legnagyobb rejtélye...

Mi e világ legnagyobb rejtélye szerintetek? (És miért pont az? )

Figyelt kérdés
Tudom, így elsőre hülye kérdésnek hangzik, de lássuk be, mindenki gondolkozik valamin, amit tudja, hogy úgy sem fog rá választ kapni. Most persze nemcsak a elvont dolgokra gondolok (pl. hogyan lettünk), hanem akár emberi viselkedéstől kezdve a paranormális jelenségekig mindenre.
2010. nov. 3. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Atlantisz
2010. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A fekete lyuk. Vagyishát lehet, hogy én vagyok a hülye, de én nem találom, hogy miért olyan amilyen: miért nyel el mindent stb. stb.
2010. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Rengeteg kérdés van: űrkutatás, tengerek élővilága, hogyan lettünk :D , mekkora a világ, stb... annyi a kérdés, hogy az hihetetlen... számomra a legérdekesebb egy egyszerű, mégis csodálatos furcsaság, a relatív gyakoriság. Ha 100-szor feldobsz egy érmét, KÖRÜLBELÜL 50%-ban fej, 50%-ban írás lesz. Miért van? Egyszer miért nem 70-30, másszor 80-20 az arány? Miért pont 50-50 minden esetben? Ez egy dobókockánál is érvényes, ott pedig egyhatod az esély rá, hogy 1-est, 2-est, 3-ast stb... dobsz. Ez elméletileg rendben van, de miért működik a gyakorlatban? Engem ez érdekelne. :)

17/L

2010. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért nincs gerinces a parlamentben?
2010. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
14:08-nak --> fej vagy írásnál 3 dobásból kettő írás lesz a matematika szerint. Ne kérdezd, hogy honnan tudom, mert már ezer éve olvastam/hallottam valahol. Matektanáromat is megkérdeztem, ő azt mondta, hogy az elején így van, de utána 50:50 arányban kiegyenlítik egymást.
2010. nov. 3. 15:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom páran miért írnak baromságokat. Pedig ez a kérdés nagyon is értelmes. Engem is foglalkoztat, hogy pont, hogy hogyan keletkezett itt minden és MIÉRT, arra nem tudjuk a választ, vagyis vannak feltételezések, de nem tuti. Sokszor már szinte bele tudnék őrülni a sok meg nem válaszolatlan kérdésekbe :D
2010. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Ha a Föld a Naprendszerben van a Naprendszer pedig a világegyetemben akkor a világegyetem miben van, hol fér el?
2010. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem is maga az univerzum, hol van vége, és az körül mi van, meg az körül mi van, meg az körül mi van, meg az körül mi van..
2010. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fizikai tema vagy inkabb lelektani kerdes?

Fizikai: hol a vilagegyetem vege, mit rejt az ur a naprendszerunkon kivul? Az atommagok eddig ismert legkisebb elemei, a hurok alatt mi van kisebb csoport?

Lelektani: hogyan dobbenjunk ra, hogy hogyan kell elni? :)))

2010. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
feketelyukak... meg úgy az egész világűr. remélem hamarosan elég fejlett lesz a tudományunk, hogy jobban megértsük ezeket. bár sajna szerintem ezt már nem élem meg, pedig kíváncsi vagyok rá.
2010. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!