Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sorsnak van beleszólása,...

A sorsnak van beleszólása, hogy milyen telefonunk van?

Figyelt kérdés
mostanában túl sokat cserélgetem a telefonokat, nem találom meg az igazit. mikor lesz megfelelő a csillagok állása a tökéletes készülék beszerzéséhez, vagy mikor nyugszik meg a lelkem, és köt ki egy telefon mellett akár hosszú évekig?
2010. nov. 14. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mégegy újabb hülye :S
2010. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
aztak*rva
2010. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha küldesz a bankszámlámra 100.000 Forintot, megtanítom neked a telefonológia áltud..ööhhh akarom mondani tudományát, amivel képes leszel rá, hogy asztrálutazás közben találkozz a Telefonvezetőddel aki megmondja, hogy mi a tökéletes telefon számodra
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ja persze, hogy van! Amikor az szaturnusz és vénusz egyvonalban van a nappal akkor érdemes mindenféle elektronikus cuccot vásárolni mert különben elviszik a pedálok meg a szíriuszok.
2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
remélem hogy jól látom és szarkasztikus akart lenni , egyébként sírok xD
2010. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Ja megha visszafelé és gyorsítva megnézed Lady Gaga Telephone című klipjét miközben be vagy gombázva akkor a tévé is meg fogja mondani, hogy milyen varázsrituálét kell eljárni a telefonboltban az eladónak, amitől az eladó be fogja vallani, hogy boszorkány és megjósolja, hogy milyen teló kell neked.


Azonban ahhoz, hogy megtudd, hogy melyik fajta hallucinogén gomba kell hozzá, és mennyire gyorsítva kell megnézni, küldened kell nekem 100.000 Ft-ot.

2010. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Erre mondják, hogy a boltban az észt nem árulják...max egy újabb prototipust.Én örülök, ha évente lecserélhetem, vagy ha végképp elsz@ródik...

:)

2010. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A mobiltelefon nem egy nagyon jelentős része az ember életének. Kinek meg igen, az tud venni egy komoly tartós készüléket és leszarja a múló divatokat.

Én a mostani telefont 4 éve használom! (Nokia 8800 magyarországi, Nokiaboltos), előtte meg 3 évig egy 8910i volt.

De nagyon tetszene a Vertu, csak azt mentálisan sokallom árban. Annyit egy teló nem ér.

2010. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
19:49 vagyok, még annyit, hogy nem csillagállás kell ehhez, hanem az, hogy nézz ki egy olyat, amivel hosszútávon is együtt tudsz élni. Ezt persze nehéz egy olyan technpmán embernek, aki mindig mindenből habzsi-habzsi a legeslegeslegeslegújabbat hajhássza.
2010. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem 19 hanem 16:49
2010. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!