Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Coca Cola a sátán müve? :D

A Coca Cola a sátán müve? :D

Figyelt kérdés

[link]

no meg a Walt Desney is a sátán müve ?

http://www.youtube.com/watch?v=K-f0NdWa33Q

Sztem simán


2010. nov. 16. 09:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ize, nem izze. Egy z.
2010. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, ez olyan, mint a műelemzés, mindenbe bele lehet látni mindent. Az meg, hogy egyik nép írása hasonlít a másikhoz, mert emberek vagyunk mind. (Bár néha én a Sátán teremtményének érzem a kólát, amikor megkívánom)

Amúgy ez jó kis ittas-kollégista-filozófiálásnak tűnik.

Az meg, hogy már a Tengwarban is a sátánt látják, az önmagukat jellemzi.

2010. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs egyforma ízük. A Coca cola nem olyan édes. Sokkal egyedibb íze van. A pepsinek meg műíze!

Egy Coca fun tudja ezt!

2010. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
nem fun, hanem FAN..
2010. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nem a sátán hanem a zsidók műve, azok ilyen sátánáisták ez köztudott..
2010. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"

Mindez megmagyarázza a közismert „Coca-Cola-hatást” is. A vaktesztek során a megkérdezettek többségének a Pepsi ízlik jobban, ha a két kólafajtát ugyanabban a semleges csomagolásban itatják meg a kísérleti alanyokkal. Ám, ha a kísérleti alanyoknak azt mondják, hogy a pohárban Coca-Cola van, akkor az ízlik nekik jobban – még akkor is, ha történetesen Pepsit isznak. Ennek a magyarázata az agyban rejlik: az érzelmi reakciók ugyanis csak a kedvenc márka láttára-hallatára indulnak be, függetlenül az ízleléstől. "


[link]

[link]

2010. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésre, mint tudjuk a coca (coca, mint malac) dekoratív logója írott betű, lévén, sok hurkot tartalmaz. És a hatos meg a kilences mi? Ugyancsak hurok. (9,6,g,e,a)

Ez csak egy újabb belemagyarázás. akkor, most én is a Sátán követe vagyok? --> aaa, tükrözd, enyje!

2010. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!