Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió kolléganő egyenlő...

Skorpió kolléganő egyenlő maga a sátán?

Figyelt kérdés
Egy nyilas férfi akinek nagyon ellenszenves ez a kolléganő aki szókiforgatós kötözködős.
2011. okt. 11. 01:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
Nyilas nö vagyok,van egy skorpio nö ismerösöm.Barátnönek nem nevezném,napi szinten ki tud készíteni.Mindenkivel jól kijövök,de skorpió batátném okosabb,beleszól mindenbe,mit föztél,gyerekek alusznak,fürödtek-e már,stb...amolyan ö mindent jobban tudó tipus.
2011. okt. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem egészen. A skorpió kolléganő a szuperördög. Nem mindegy. Onnan lehet megkülönböztetni, hogy a szuperördög a sátánnál 6 centivel magasabb, egy repülő motorral és egy csupor lekvárral jár.
2011. okt. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
41%

Igen. Határozottan igen.

Én oroszlán vagyok, elég kemény ahhoz, hogy szembeszálljak a skorpiókkal. A legjobb barátnőm nyilas. A legbékésebb, legérzőbb lélek, akit ismerek. Ő egyszerűen csak egy birka préda az önmagát farkasnak tartó skorpió számára.

Kell a nyilas mellé egy erős védelem. Keress egy oroszlánt magad körül!

2011. okt. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
57%

én egy skorpió kolléganő vagyok. :)

nem gondolom, hogy nem lehet kijönni velem.

számomra a legrosszabb a kos :)

na ők aztán kötözködnek rendesen.

2011. okt. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Igen teljesen egyértelmű, az embereknek 24 fajtája van 12 csillagjegy és 2 nem.
2011. okt. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Skorpió feleség, na az a kemény!
2011. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%

hehe én pl. skorpió feleség vagyok és 18 éve békés, boldog a házasságom

:-)

2011. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet így általánosítani, nem 12 félék az emberek, ezen kívül nemcsak a napjegy számít, hanem az aszcendes, holdjegy is. Nekem pl. egy nyilas jegyű kolléganő keserítette meg hónapokig az életemet, ott tett alám ahol tudott, ahelyett hogy velem együtt dolgozott volna, versenytársat látott bennem, csak furfanggal tludtam vele végül igazi jó kollegális kapcsolatot létrehozni. Egyik barátnőm skorpió jegyű, a légynek sem ártott soha és mindenkin ott segít, ahol tud, bár kicsit "nehézfejű" és makacs, de több a jó tulajdonsága, mint a rossz.
2011. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 18 éve boldog skorpió feleség: Ezt a férjed is így adná elő? :)
2011. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%

skorpió nő vagyok, 13 férfi kollégával,2 közülök nyilas...

és jól kijövök velük...

nekem csak az oroszlán kolléganő nem tetszik,ő kezdetektől utál.de gyanitom csak a nőies megjelenésemre féltékeny,nem a csillagjegyem miatt...


és a párom is skorpió,mégis békésen éldegélünk...

2011. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!