Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hajnali 3kor felebredve az...

Hajnali 3kor felebredve az elso gondolat: ez a Satan oraja. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Este normalisan olyan 22.00ora fele elaludtam, semmi megrazot nem almodtam bar elegge szornyu napom volt. Aztan pontosan hajnali 3.00 orakor felebredtem es a legelso gondolatom ahogy meglattam az orat az volt: hajnali 3, ez a Satan oraja.

Nem vagyok tul vallasos, de ugye azt mondjak hogy zuhano repulon nincs ateista. Nos kb en is ilyen vagyok. Nem jarok templomba azt modom hogy nem hiszek Istenben de azert szoktam hozza fohaszkodni. Meg vagyok keresztelve es ismerem a Bibliat is, de meg soha nem jutottak ilyen nagyon vallasos dolgok az eszembe...foleg nem fel alomban hajnalban. Miert lehetett ez az elso gondolatom?

Csak ertelmes valaszokat varok.

20L


2011. júl. 25. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Megnyugodhatsz.

2011. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hat ertelmesnek eppensegel ertelmes csak nem kielegito :-)

azert koszonom es varok meg valaszokat

2011. júl. 25. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
A háromnak semmi köze Sátánhoz, a hajnali 3 a kísértetek órája, akkor a legaktívabbak.
2011. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nos,lehet most hülyének néztek,de lehet,hogy egy szellemi lény szórakozott veled.velem is történtek már hasonló nagyon valóságosnak tűnő furcsa dolgok.vagy szimplán csak az agyad marhasága a fáradtság miatt,olyankor előfordul az ilyesmi,szóval nem kell rögtön az első verzióra gondolni.de én már nem tudom mit higgyjek,bármi lehetséges.
2011. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!