Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha megálmodom mi fog történn...

Néha megálmodom mi fog történni. Miért van ez? Lent

Figyelt kérdés
Néha szokott olyan történni, hogy megálmodok valamit, hogy mi fog történni. De nem úgy, hogy felkelek, és amit álmodtam az egyszer az életbe megtörténik, hanem ha felkelek nem emlékszek arra, hanem az életbe megtörténik, és belémüt, hogy egyszer ezt már álmodtam. És mostanába egyre sürvebben történik meg velem.
2010. dec. 7. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

álmunkban a lekünk mozog és a mésik síkon ,úgymond lehet mozogni az időben.

de majd valaki részletesebben leírja neked.

2010. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
.
2010. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért írsz egy pontot? Szerinted ez értelmes válasz?
2010. dec. 7. 22:04
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
képzeld én múltkor azt álmodtam, hogy 1939-ben kitört a 2. világháború! felkeltem, megnéztem a törikönyvben és tényleg pont úgy volt ahogy álmodtam! még mindig nehezen hiszem el, hogy képes vagyok ilyenekre
2010. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is szoktam elég gyakran ilyeneket álmodni, de én sem tudom mitől van. Most kíváncsivá tettél.
2010. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak olyan választ adjatok, ami tényleg a kérdésre felel, nem csak gúnyolódás. A gúnyos válaszokat mindenki tartsa meg magának.
2010. dec. 7. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán a lelkünk nem csak annyira kötötten tud mozogni az időben, mint a testünk.
2010. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:08 vagyok.


Én nem gúnyolódok, tényleg szoktam én is álmodni ilyeneket.

2010. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha nem emlékszel az álmodra, csak mikor már megtörtént valami, akkor hasít beléd, hogy jé ezt megálmodtam, akkor nem is biztos hogy megvolt az az álom. Egyszerűen egy kicsit félrekapcsol az agyad, és újra átfut rajta az információ, és ebből az jön le, hogy ez már megtörtént egyszer.
2010. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nagyon sok olyan eset ,volt hogy azt álmodta,hogy lefog zuhanni a repülő másnap. és így nem szállt fel ,és tényleg lezuhant!

na ez miért van? mert a lélek bolyong amikor alszunk!Csak kitisztult fejjel emlékszünk az álmokra. ez a legjobb fázis amikor emlékszünk. 2 ik az hogy megálmodjuk de nem emlékszünk és majd egy nap eszünkbe jut,hogy megtörtént

2010. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!