Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha megálmodom mi fog történn...

Néha megálmodom mi fog történni. Miért van ez? Lent

Figyelt kérdés
Néha szokott olyan történni, hogy megálmodok valamit, hogy mi fog történni. De nem úgy, hogy felkelek, és amit álmodtam az egyszer az életbe megtörténik, hanem ha felkelek nem emlékszek arra, hanem az életbe megtörténik, és belémüt, hogy egyszer ezt már álmodtam. És mostanába egyre sürvebben történik meg velem.
2010. dec. 7. 21:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
22:08 nem a te válaszodra értettem a gúnyolódást.
2010. dec. 8. 14:55
 12/13 anonim válasza:
Ebben semmi ezoterika nincs! Petőfit tudnám felhozni legjobb példának: a verseiben valósággal ,,megjósolta", hogy mi lesz a sorsa, és miért? Mert sejtette... Nem volt mágus vagy gonosz varázsló, céltudatos ember volt, aki az előre eltervezett jövőjét papírra vetette. Szerintem neked is megvan a magad terve, amit a tudatalattid tárol, és álom formájában hamarabb értesülsz erről a tervről, mintsem hogy megtörténne. Nem feltétlen a saját másnapi reakcióid láthatod előre, te tudod, hogy mások (valószínűleg) másnap, vagy akár később mit fognak csinálni, és ezt éled át álom formájában, nekem ez a véleményem...
2010. dec. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igen tudom miről beszélsz ezt hívják dezsavű nem nem tudom jól irtam le:-) de ez pontosan igy van ahogy le irtad.

nos én nem tudom nem hiszek ebben hogy alelkünk kiszál amikkor alszunk. Tudomásom szerint csak akkor szál ki mikkor meghalunk.

2011. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!