Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek kik azok a fekete...

Szerintetek kik azok a fekete ruhások?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 13. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ügyvédek.
2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

lehet XD


de légyszi komoly válaszokat :)

2010. dec. 13. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Elmegyógyászok.
2010. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Akkor tegyél fel komoly kérdést.

Ők azok, bár szerintem ismered őket:

[link]

2010. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fekete kluplux-klán!
2010. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hú..........Hát nagyon sokat tudok róluk, szint emindent.

Már éppen fel szerettem volna tenni ezt a kérdést.


Hogy igen sok részletbe belemenően kifejtsem, Ők valójában biorobotok ! Az UFO észlelések szemtíúira szoktak ráilyeszteni, már akik ténleg olyat látnak ami komoly jelentősége van. Robotszerű hangjuk és gesztikulációjuk van, világító szemekkel. És olyan a ruhájuk az autójuk mint amit éppen most csináltak, éppen akkor jött le az autó a futószalagról éppen akkor varrták meg a ruhát rajtuk.

2010. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
monk
2010. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem azért van ez a topik, hogy ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tegyünk fel, ha nem tetszik, nem kell olvasni, csak azt nem értem, ha ti ezeket hülyeségnek tartjátok minek jártok még ide?
2010. dec. 14. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek a fekete ügynökök, akik akkor jelennek meg Amerikába ha idegent láttál. Azonnal megfenyegetnek hogy maradj csöndbe különben az életedbe kerül. Ennek példájára csinálták a Man In Black című filmet, ugyanis annyi emberhez kimentek amerikába. Remélem segíthettem :)
2010. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!