Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eddig kétszer sikerült tudatos...

Eddig kétszer sikerült tudatosan álmodnom, vagyis majdnem, mert tudtam, hogy álmodom és tudtam magam is irányítani, de csak magamat (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés

De mind a két álomnak a közepén elbizonytalanodtam, hogy tényleg álmodom-e és kétségbeestem, hogy milyen hülye vagyok, ha most ezt a valóságban csinálom. És ilyenkor megpróbálok felébredni, de nem megy és ettől még jobban kétségbeesek.

Hogy csináljam, hogy ne bizonytalanodjak el?

És hogy irányítsam a többi dolgot (helyszín, emberek)?

Bocs, ha rossz témakörbe írom.


2010. dec. 17. 20:53
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg mondjuk repülni, ha az álmodban vagy, akkor valószínűleg sikerülni fog, és így tudod, hogy csak álmodsz. Hát azt nem tudom, hogy kell irányítani a többi dolgot, de csak próbálkozz. Sok sikert! Amúgy szerintem, ha ne alszol nagyon mélyen akkor könnyebb irányítani.
2010. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. dec. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!