Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtámadott Valami/Valaki....

Megtámadott Valami/Valaki. Megfogok halni?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem a Kör1-2-t és miután vége lett a filmnek zajt hallottam kintről,ezért kimentem..nem volt kinn semmi,ezért visszajöttem a lakásba.

Elkezdtem öltözködni,mert este buliba mentünk.Felöltöztem,elkészülődtem..mielött elindultunk volna,csináltunk képeket a barátnőimmel.Mindegyik képen egy lány állt mögöttünk,nagyon megilyedtünk,de azthittem,hogy csak beképzeljük ezért elindultunk a buliba.

Este odajött egy fiú hozzám,hogy táncolni szeretne..mondom mért ne.!? mennyünk.Nagyon furcsán nézett rám..mintha még sosem látott volna lányt..aztán elment nagyon ilyedt fejjel.:S Megkérdeztem barátnőimet,hogy van-e valami rajtam,de azt mondták,hogy nincs semmi.

Késöbb felhívott valaki egy rejtett számról,mindig felszoktam venni..hátha valami fontos hívás,ezt mostis megtettem,de senki nem szólt bele a telefonba csak suttogást hallottam,de nem értettem belőle semmit,úgyhogy letettem.

Teltek az órák..kezdtem jól érezni magam,mire megint felhívott valaki,rejtett számról.Kezdtem kicsit beparázni ezért kinyomtam.

Vége lett a bulinak és hazafelé jövet egyik barátom hozott haza.Tetszik nekem nagyon a fiú és félúton elkezdtük egymást nézni..szóval senki nem figyelt az útra.Elütöttünk valamit vagy valakit,de mire kiszálltunk semmi és senki nem volt ott csak egy levél ezzel a felírattal:”7 NAP” azt már nem is merem mondani,hogy vérrel volt írva.Nagyon megilyedtünk ezért gyorsan elhajtottunk.

Nem volt otthon senki és nem akartam egyedül lenni,ezért behívtam a fiút.Befelé menet hivogattuk a kutyát,mert sehol nem találtuk,felakartam kapcsolni a lámbát,de nem lehetett..szerintem áram szünet volt.Szóval kihoztam a zseblámpát,megtaláltuk a kutyust a fára agatott beleivel és egy felirattal együtt:”7 NAP”.

Nagyon sírtam ezért a fiú ott aludt nálam,de mielött elaludtunk volna zajt hallottunk..gondoltam magamban:”Én ki nem megyek.” a fiú pedig azt mondta,hogy:”Bármi is lesz..megkell állítanunk”..szóval kiment,de nem jött vissza.Közben visszajött az áram ezért felkapcsoltam az összes lámpát a lakásban.

Egyszer csak bekapcsolt a Tv és elkezdte játszani a Kör legfélelmetesebb pillanatait..nem tudtam kikapcsolni,ezért eltakartam a szemem.Vége volt,de mindig csak ez járt a fejemben.”7 NAP” ..vajon mi lesz 7nap múlva?

~Ez 2napja történt.Kérlek segítsetek.:S~


2010. dec. 28. 19:06
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Ez tutira kamu...Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

"Tegnap megnéztem a Kör1-2-t és miután vége lett a filmnek zajt hallottam kintről"


Eddig olvastam a mondanivalódat. Ez meg is magyarázza az egészet amit leírtál. Képzelödtél a film miatt.

2010. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem képzelődtem..ez tuti megtörtént.:S
2010. dec. 28. 19:12
 4/47 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem történt meg, hidd már el
2010. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
:D
2010. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Én voltam ott (sajnos.:S)..nem?
2010. dec. 28. 19:16
 7/47 anonim ***** válasza:
Ez a film kitaláción alapul, felnőtt mese, ha így jobban tetszik. Amit leírtál, az mind illik a mesébe, de nem a valóságba. Ha gondolod, akkor írd össze, amiket "látsz", a 7 nap letelte után meg küldd el a szöveget valamelyik kiadónak, hátha kiadják a Kört regényként, bár szerintem eddig elég gyenge a sztori.
2010. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj. Én már 2 éve láttam a Kör első részét a másodikat meg talán fél éve. Még mindig élek. Kamuuu
2010. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja a másik, hogy megtaláltad a kutyádat felaggatva a beleinél fogva, és te mit csináltál? Lefeküdtél aludni. Mondhatom reális.
2010. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

figyi én tényleg foglalkozom ezoterikával de ez már nekem is durva. ez már túltesz egy középszintű démonon isxD

én a helyedben érdeklődnék a barátnőim felől. biztos jót röhögtek rajtad.

2010. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!