Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak beképzelem, igaz?

Csak beképzelem, igaz?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy álmom, ahol volt egy észvesztően tökéletes démon férfi. Álmomban én voltam a barátnője. Nagyrészt az álom egy parkban játszódott, ahol hatalmas fák voltak,de már nem nagyon emlékszem a cselekményre. De volt két szó, ami bennem maradt. Ez pedig: Vicomte, illetve Rosymore ( >> Nem biztos, hogy így írják, de valami ilyesmi volt kiejtve)

Utána néztem, a Vicomte afféle rang, mint a báró, gróf. Szerintem ez csak azért kerülhetett az álmomba, mert pár hete nézegettem néhány könyvet és az egyiknek a címe, ami megtetszett: A vikomt, aki engem szeretett.

Ezzel eddig nem is volna gondom. Kellemes élményként fogtam fel az álmot. Aztán folytatódott. Utolsó Róla szóló álmomból annyira emlékszem, hogy azt mondta nekem: " Nem engedhetem, míg ember vagy" Valami ilyesmi. Még ezzel sem lenne gondom. A gond ott kezdődik, hogy három napra elmentem itthonról, az unokatestvéreimhez, szilveszterezni. Amikor hazajöttem egy piros foltot találtam a szobám falán, amit lent be is linkelek.

A húgomra gyanakodtam, és vallatóra fogtam, hogy miért firkálta össze a falat, de nem ő volt. A másik az, hogy amikor este lefeküdtem, a fal felé fordulva, éreztem, hogy ül valaki mellettem az ágyon. Kicsit féltem, de azért oda fordultam, viszont nem láttam semmit. Körbe is tapogattam azt a helyet, ahol véltem a láthatatlan személyt, de nem volt ott semmi. Egy másik eset: Éjszakai bújócskáztunk szilveszterkor, és zseblámpával világítva kerestük egymást. Az autó mögött bújtam el, és lépteket hallottam a túloldaláról, de biztos, hogy nem az unokatestvérem volt. Mert ő akkor még a kert másik oldalán volt. Szinte megfagytam vagy nem tudom, de akkor nagyon féltem. Amikor jött az unokatestvérem és a falra világított láttam ott felnőtt ember árnyékát. Szóltam, hogy világítson oda még egyszer. Az árnyékot megint láttam, de mikor már mutattam volna neki, és visszafordultam nem volt ott. Utána rögtön be is mentünk.


Ezeket én beképzelem? Vagy valami gond van velem?

Kérlek válaszoljatok normálisan, én sem pocskondiázok másokat. Mielőtt valaki felvetné, nem kamu a kérdés.

13/L


2011. jan. 3. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:

A kép lemaradt,bocsánat.

Szóval itt a link:


[link]


Maga folt kicsit erősebb sötétebb, nem ilyen halvány. Nem tudom miért lett ilyen a képen.

2011. jan. 3. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Túl sok alkonyatot nézel.))) Viccet félre téve erre neked is tudnod kellene a választ!!!


Beképzeled........

2011. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

"Szóval volt egy álmom, ahol volt egy észvesztően tökéletes démon férfi. Álmomban én voltam a barátnője"


Idáig olvastam. Tipikus tiniálom a tiniknek készített démonos-vámpíros nyáltengerek befolyása alatt. Nyugi.

2011. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom. Olvastam az Alkonyatot, de annyira nem fogott meg, nem hiszem, hogy emiatt álmodtam ezt. DE azért köszönöm a választ. Sokat segítettetek.
2011. jan. 3. 18:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a "DE"-ben kis "e"-t akartam írni :):)
2011. jan. 3. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen, beképzeled, mint ahogy én is beképzeltem, mikor hasonló idős koromban hasonló dolgokat álmodtam, tapasztaltam, sőt később is. De nem csak mi vagyunk így sok élénk fantáziájú tinilány jár hasonló cipőben, a közvetlen közelemben is tudtam annak idején nem is egyet, rajtam kívül. Ilyenkor az érzelmi, meg a hormonális, meg mindenféle változások is fokozzák ezeket a "lelki problémákat" azoknál, akik érzékenyebbek. Sőt előfordul, hogy már nem csak az álmainkban, hanem a külvilágban is jeleket látunk (fura sebhelyek rajtunk, a közelünkben mindig kiégő villanykörték, leeső, maguktól összetörő tárgyak, mindenféle árnyak, ijesztő zajok).

A lényeg, hogy nagyon ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad (akármennyire is romantikus az álombéli démonpasi) és tudd, hogy ezt te vetíted ki magadból!

2011. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
fake.
2011. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem egészen idekapcsolódik, de mégis, egy régi erdei iskolában mi is játszottunk ilyen lámpás bújócskát este, már teljesen sötét volt, és már csak alig páran voltunk játékban, és többen is láttuk!!!, hogy az egyik bokor mögül valaki zseblámpával világított, a poén az volt, hogy mikor gyorsan átnéztünk a bokron, senki se volt ott, pedig a bokor is nagyon alacsony volt, max félméteres, és esélye se lett volna annak a valakinek elfutni ilyen rövid idő alatt...
2011. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tomy88trance ***** válasza:
93%
Nem tudom ezt a piros foltot mire vélni, talán a festéken jött ki valami kémiai reakció, egyébként ha hiszitek ,ha nem ezek létező dolgok, nem csak beképzelés, minél fiatalabb az ember, annál inkább láthat ilyen dolgokat,és ennek csak az a magyarázata,hogy minél öregebbek vagyunk annál inkább bezárunk ez iránt a téma iránt és nem hiszünk bennük, ezért nem is látjuk őket. A kicsik, a fiatalok, a gyerekek sokkal többet tudnak mint a felnőttek, csak ezt sajnos ők nem ismerik be és problémaként,vagy képzelgésként könyvelik el.
2011. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!