Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 6 éve majdnem minden nap....

6 éve majdnem minden nap. Erre létezik a véletlenen kívül más válasz?

Figyelt kérdés
Biztos emlékem ez előtt 6 évvel van arról, hogy egyik nap ránézte maz órára és 21:12 állt rajt. Ekkor valaki épp az időt kérdezte és poénkodtam vele, hogy már nem először nézek ekkor pontosan az órára, és ő is éppen ebben az időpontban kérdezi. Az óta viszont, alig telik el egy vagy néhány nap, hogy ne nézzek rá az órára pontosan 21:12-kor. Ha óra állítás van előre vagy hátra az teljesen mindegy, akkor is pontosan abban az időben. Létezik ekkora véletlen?
2011. júl. 18. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
ahol laksz biztosan megtört az idő 6 évvel ezelőtt ezért az idő önmagát ismétli
2011. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Véletlenek nem léteznek, semmi sincs magától!


Vagy azért van, mert megszoktad, hogy ilyenkor nézel az órára,

Vagy azért, mert valami mágikus erőd van, csak éppen nem tudod, hogy mi az.


És viccen kívül.

2011. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre nem véletlen a magyarázat. Az ún. tudatalattid csinálja, valamiért fontos neki ez az időpont, talán az első esethez köthetően.
2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Semmi furcsa nincs ebben. Bárki beállíthatja a tudatát egy ilyen cselekvésre. Én is szórakoztam így az órával, bár én rendszerint akkor néztem rá amikor 10:10 vagy 20:20 vagy 14:14 volt az idő. Ha egy ideig nem foglalkozol vele, elmúlik a jelenség.
2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ebben semmi különös nincs. Működik a belső órád, ennyi. Én évek óta mindig felébredek pontosan azelőtt egy perccel, mielőtt csörögni kezdene az ébresztőm, tök mindegy, hogy reggel 6-ra vagy épp délután 16:23 percre van-e beállítva. Soha eszembe se jutott, hogy szuperképességeim lennének.
2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Játszd meg lottón.
2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért tűnik fel neked ez az időpont, mert folyamatosan erre gondolsz. Lehet minden nap ránézel 11:32-kor de arra nem is emlékszel. De lehet az is, hogy beállt a biológiai órád erre az időpontra. Mint amikor magadtól felkelsz reggelente még a csörgés előtt. Egyébként nekem is van hasonló óraállásom. Este 6:22-kor vagy reggel 6:22-kor tuti ránézek az órára.
2011. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja meg a 11:11 is ilyen nálam. Olyankor mindig kívánok valamit :) nincs ebben semmi fura
2011. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!