Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha amikor ugrálok, meggyőződ...

Néha amikor ugrálok, meggyőződésem, hogy nem elég gyorsan érek vissza a földre. Szerintetek meg lehet tanulni lebegni, és ha igen, kitől?

Figyelt kérdés
Indiába vannak jogik, akik állítólag tudnak
2011. jan. 13. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Igen, nálam. 1500HUF/óra :)

De komolyan:

"állítólag tudnak"... khmm ühüm, ja. Egyébként néha én is úgy érzem, ha nagyon akarom, felemelkedhetek, de mindig rá kell jönnöm, hogy csak az agyam tréfál meg. Én még nem láttam meggyőző felvételt, szerintem csupa kamu.

2011. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ezeknél sose lehet tudni, ha egy hónapra elássák magukat, simán lebeghetnek is
2011. jan. 13. 11:45
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha megiszol egy liter vodkat....
2011. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy sikerülni fog, de ha sokat ugrálsz csinos leszel, fitt és karcsú, úgyhogy hajrá! :)
2011. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem is folytasd, jó úton jársz.:D Ha kiállsz az esőre akkor meg nőni fogsz, a répától fütyülni. Tudok még, mondjam tovább.:D
2011. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nagyon fáradt voltam, és ugráltam, és véletlenül pont a levegőben aludtam el. És emiatt elfelejtettem leesni a földre. Anyám úgy talált rám, hogy lebegtem a szobában, először azt hitte, hogy felakasztottam magam, de nem volt a nyakam körül semmi kötél.
2011. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer azért szeretnék egy egész estét végiginni és végigbeszélgetni ilyen emberekkel, mint a kérdező.


Mókás este lenne, amit egy vidám baráti verekedéssel zárnánk.

2011. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tanulni, de szerintem az országban csak önmagadtól.

Próbáld gyakorolni, próbáld elengedni magad, könnyűvé válni ugrás közben, és elfelejteni a leérkezés szükségességét.

2011. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerinted hol van ennek a tudásnak a bölcsője?
2011. jan. 13. 15:03
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
A spejzban a 2. polcon. Az van ráírva, hogy "Szent István - Ágyas meggy"
2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!