Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha amikor ugrálok, meggyőződ...

Néha amikor ugrálok, meggyőződésem, hogy nem elég gyorsan érek vissza a földre. Szerintetek meg lehet tanulni lebegni, és ha igen, kitől?

Figyelt kérdés
Indiába vannak jogik, akik állítólag tudnak
2011. jan. 13. 11:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A levitációt az embereknek nagyon nehéz megtanulni, legfontosabbak tiszta elme, tiszta test, egészséges test.
2011. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Na, hallottad diator barátunkat!


"legfontosabbak tiszta elme, tiszta test, egészséges test."


Irány fürdeni, aztán egy kis pálinkával átmosni az agyad, és már lebegsz is!


Azzal azért vigyázz, hogy ha túlzásba viszed, akkor nem fogsz tudni landolni, tehát legyen a közelben valaki, aki tart egy madzagon, mint egy lufit!



Amúgy diator! Te minden baromságban hiszel?

2011. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Salx Narval ***** válasza:
58%
Ennek a tudásnak a bölcsője, mivel bezárták az elmegyógyintézeteket, a zárt osztályokon van.:D
2011. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Sok dologban hiszek, de nem hiszek el mindent.

A levitáció szerintem lehetséges, és a materizálni tárgyakat is. De ebbe nem mennék bele mert nem igen foglalkozom ezekkel a témákkal.

2011. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Micsoda? Van olyan marhaság, amivel nem foglalkozol? Ne csináld már, én érzem kellemetlenül magam helyetted!


Holnapra készülj fel!

2011. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
oks :DD.
2011. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Jajj 67%-os nagy arc lehetsz, qva jót röhögtem.:)

Szerintem nem lehet lebegni, de még nem próbáltam, szóval ha netán sikerülne, szólok.

2011. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 kicsigman ***** válasza:
Esetleg azért érezheted úgy hogy lassan közeledsz a föld felé mert nem ugyanúgy érzékeled az ídőt mint nyugvó helyzetben. Kipróbálhatod ugy hogy jó magasról(2-3m) leugrassz és koncentrálsz és valaki felveszi videóra meglátod mikor visszanézed azthiszed gyorsított felvételt látsz mert sokkal lassabnak tűnt az ugrás.
2011. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én tudok segíteni! Itt egy link:

[link]


Már csak 100 millió forint kell hozzá.

2011. jan. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Esetleg azért érezheted úgy hogy lassan közeledsz a föld felé mert nem ugyanúgy érzékeled az ídőt mint nyugvó helyzetben. Kipróbálhatod ugy hogy jó magasról(2-3m) leugrassz és koncentrálsz és valaki felveszi videóra meglátod mikor visszanézed azthiszed gyorsított felvételt látsz mert sokkal lassabnak tűnt az ugrás."


Vagy visszanézed, és amikor a levegőben vagy, lepauseolod a felvételt!

2011. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!