Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Soha semmiben nincsen szerencs...

Soha semmiben nincsen szerencsém! Mit tegyek? Mig körülöttem mindenki nyer, addig én mindig bukok! Elkeseredésemben már nem tudom, mit csináljak!

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha már felnőtt vagy,akkor dolgozz.Ha gyerek,akkor élvezd hogy még nem vagy felnőtt.
2011. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg olyan dolgoktól várod a sikert, mint szerencse, jótanácsok, és társaik, vesztes is maradsz.

Idő és erő befektetésével, szorgalommal, munkával juthatsz előbbre.

2011. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy dolgozok ,ha jobban kiszámolom 365 napból 360-at,hétvégeken is,havi 80 000 FT-ért,de emellett a szerencse mindenben elhagy!Bármit is csinálok!Pedig soha senkinek nem ártottam!De mégis ugy érzem,mintha "elátkoztak" volna!
2011. jan. 16. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

az én tanácsom imádkozzál és kérd istent h adjon szerencsét +ráadésként kérj segitséget ASNIEL angyaltol ,aki a szerencse angyala. Hivd el magadhoz,tegyél rendet magadban és lakásban,és ugy hivd,mintha imádkoznál.

+rásegit ha füstölöt használsz vagy fortuna vagy silver rain-t.

Bár ha nem hiszel benne nem sokat segit, és pozitivan gondolkodj.

2011. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na és miben hagy el a szerencse mégis? Szerencsejáték?
2011. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg semmiben sincs szerencséd?

- munkád van!

- rendezett életed van! Van időd és lehetőséged ide írni (tehát interneted is van).

- rendes, normális képzést kaptál! És jó adottságaid is vannak... régen láttam itt olyan kérdezőt, akinek az írásában egyetlen hiba sincs.


Javaslatom: írd össze, mennyire vagy szerencsés!

Jelölj ki egy időpontot (pl. minden nap du. 1 óra, vagy egy nap több időpont is lehet) - és nézd meg, hogy ami közvetlenül előtte történt, az mennyire volt szerencsés?


Teszem azt ebédeltél, és jó ebédet kaptál, nem öntötted le magad, volt időd élvezni... a lényeg az, hogy NE te válaszd ki a cselekményt, hanem pont a legutolsó legyen, akármi is volt az, és akármilyen kis jelentőségű is volt.

Akár az, hogy A-ból mentél B-be (ami lehet 20 méter is), és időben odaértél, nem volt gond közben.


Írd le ezt minden nap (pl. este szakíts rá egy kis időt), különben az agyad szelektíven fog emlékezni: csak arra, amire ő akar.

Az időpontot havonta változtasd, hogy ne mindig az ebéd legyen.

2011. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magadnak generálod ezekkel a hülyeségekkel. Bocs ha kemény leszek csak fel akarom nyitni a szemed. NEM létezik olyan hogy szerencse. NEM létezik olyan hogy átok ül rajtad és mindenhová egy esőfelhő követ amíg a többiek napoznak. Mindenért ami veled történik csakis és kizárólag te vagy a felelős. Aki sikeres, boldog és irigyelt, arra azt mondjuk mázlija van. Dehogy van mázlija. Egy: dolgozik érte ahelyett hogy sopánkodna. Kettő: a munka nem feltétlen csakis és kizárólag kétkezi vagy szellemi robotmunka, hanem a gondolataival dolgozik rajta. Ezt most hívhatjuk vonzás törvényének, mint sokan akár, tök mind1 minek, a lényeg hogy működik. Csak az különbözteti meg a vesztest a nyertestől, hogy a nyertes töretlen hisz a sikerében és semmi felől nem aggódik, mert tudja mit akar és tudja hogy megkapja mert érdemes rá. Érdemes mert azért van a világban, hogy boldoguljon és minden lehetősége meg van rá, akkoris ha pillanatnyilag nem úgy tűnik. A vesztes pontosan azt csinálja amit te most, irigykedve nézi a sikerest, magát sajnáltatja, és leginkább külső okokat keres ahelyett hogy magába nézne. Mindíg könnyebb mást hibáztatni. Ha megérted, hogy mindenért ami veled történik te vagy a felelős, akkor egészen máshogyan fogod látni a világot. Rengeteg könyvet találhatsz a témában ami a hasznodra válik. Csak a panaszkodást hagyd abba első körben, mert abból sose lesz semmi.
2011. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!