Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltatok már látónál? Bejött...

Voltatok már látónál? Bejött amit mondott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én egy olyan nőnél voltam, akinél azóta már több tucat ismerősöm megfordult. Jósnőnek nevezik, én pedig inkább látónak hívom. Amikor a párom járt nála, megkérdezte tőle a hölgy, hogy van-e már közös gyermekünk, mert ő úgy látja, hogy van. Mi akkor még nem tudtunk róla, de kb. 3 nappal korábban fogant meg az első kisfiunk. Emellett rengeteg dolgot tudnék még írni, ami megvalósult, egyáltalán nem általánosságokat mond, én maximálisan kezességet vállalok érte, hogy nem pénzkidobás hozzá elmenni. Minden ismerősöm úgy jön el tőle, hogy teljesen leesik az álluk. Egyszer kicsit jobban elbeszélgettem a hölggyel, azt mondja, ő Angyalokkal társalog. Röviden ennyi. :)
2011. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves Aranyecset!

nem húztam kártyát, ez amit leírtam nem velem, hanem az anyósommal történt- mármint neki mondta a látó hölgy, rólunk. (mert kérdezte anyósom, mi várható a fiainál)


Utolsó válaszoló!

Köszi a válaszodat, kb ilyenekre számítottam, mikor feltettem a kérdést. Tényleg ő is egy hasonló látó hölgy lehet, mint akinél én anyósom volt.

Köszi mégegyszer.

2011. jan. 23. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem cáfoltalak.Ha a jövőbelátó képességgel mindenki rendelkezik valamilyen szinten,egy ezzel a tevékenységgel évek,évtizedek óta foglalkozó személy nyilván tehetségesebb ezen a téren.Az angyalkommunikáció létezik,érdemes próbálkozni vele.Őrangyalunkkal pl.mindenképp.

2011. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Akárki ismerősöm elment, akár jóshoz, volt, hogy bejött neki amit mondott, de mindig csak rossz dolog követte ezeket. Az, hogy elment egy ilyen "sötét oldalon álló emberhez" átköt hozott. Halálesetet, szegénységet, rossz sorsot. Én soha nem mentem, és boldog vagyok.

Egyénként a Bibliában le van írva, hogy valóban van ilyen, és egy részük nem kuruzsló, valóban látja a jövőt. De az a helyzet, hogy egy látóhoz fordulásnak sokkal több kára van mint haszna.

Üdv.

2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit mondasz,valóban veszélyes lehet egy jóslat árnyékában élni.Ne korlátozzuk önmagunkat szabad akaratunkban!Nem bábok,döntőképes alkotó,ha úgy tetszik kozmikus lények vagyunk.A látó,ill.médiumi képesség nemcsak ajándék.Sok-sok tanulás feltétele is.Ha tiszta jellemű ember áll mögötte,a vele való találkozás bárki számára hasznos lehet.A Biblia lélekemelő szent olvasmány,de szinte minden állitás cáfolata is megtalálható benne. A Laikusok számára ezért olykor félreérthető.Igazából az Evangélium igazságtartalma az a kőszikla,mely meghatározó a Jézust kereső és szerető ember számára.



_

+/=

2011. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Jobban jársz ha elmész egy jó asztrológushoz.Viszont vannak amik megvannak írva a jövőddel kapcsolatban de te is irányíthatod egy kicsit a jövődet.
2011. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Elsa ***** válasza:

NE HIGGYETEK EZEKNEK A SARLATÁNOKNAK !!!

ÉS NE ENGEDJETEK A KÍSÉRTÉSNEK, HOGY "MÉGISELKELLENEMENNEMHOZZÁ" !!!

CSAK A PÉNZ ÉRDEKLI ŐKET, ÖSSZEHAZUDNAK MINDENT ÉS MEGSZÁLLOTTSÁGUKBÓL HÁNYJÁK AZ EMBEREK ELÉ MINDEZT.

NE HIGGYETEK NEKIK !!!!

2011. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!