Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megöltem a családomat. Mit...

Megöltem a családomat. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h megöltem a feleségemet és mind a 2 fiamat. Mit jelent szerintetek?
2011. jan. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy álmodtál, és bűntudatot van, nem vagyok jártas a témában, de ez jó jel. Majd ha kéásztetést érzel a népirtásra, nah akkor nemenj majd a közelükbe:D:DxDXD
2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó:D
2011. jan. 20. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem problémák lehetnek a családodban, amikről talán még nem beszéltetek, vagy még nem szúrtak szemet, és erre figyelmeztetett az agyad.
2011. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%

Gyilkosság

Félelem a saját indulataitól. Keresse meg, kire irányulnak ezek az indulatok és miért. Ha megismerem, már nem kell elpusztítanom. Dühömet csillapíthatom erõteljes testmozgással is.


Ölni

. Ha már gyilkos indulatok vannak bennünk, jobb tudni róluk. Ha nem kíséri indulat: valami befejezése.


Valószínűleg valami belső feszültség lehet a családodban, meg kell találnod az okát és orvosolni azt:)

2011. jan. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg szabadságra vágysz, függetlenedésre.
2011. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Utolsóval értek egyet. Főként tinik álmában szokott előfordulni a szülők halála. Ez elég tipikus szinte minden tini álmodja. Hiszen függetlenedni szeretnének és tudatalatt így jelenik meg a szülőktől való kötöttség vágya. Hiszen ahogy az előző is írta a halál szimbolikailag nem csak halál hanem befejezés, elmúlás vmi elhagyása is.

Ha már nem tiniként a családodról álmodod ugyanezt akkor sajnos szembe kell nézned a ténnyel hogy "szabadulni" akarsz a családodtól de főként az ezzel járó kötöttségektől, felelősségtől. Ha ez egy egyszeri álom akkor azért ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget hiszen időnként mindannyian eljátszunk tudat alatt a gondolattal. Ha visszatérő vagy más egyéb álmok is erre a jelentéstartalomra utalnak akkor viszont felszínre kell hoznod a problémát és megoldani. Ne felejtsük hogy a tudatalatti azt mutatja amit te be sem ismersz magadnak, amit oda "száműzöl". Számtalan veszély forrása lehet egy tudat alatti érzés, ha nem oldod meg akkor akár a házasságod is megromolhat.

2011. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy vágyad,amelynek megélését,elérését akadályozza családapai,férji minőséged.Ezt az akadályt szüntetted meg álmodban.A valóságban lehetsz akár a legszeretőbb édesapa is.
2011. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!