Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkozta valaki a családomat?

Megátkozta valaki a családomat?

Figyelt kérdés
Lassan két éve, hogy családom minden tagját, nagyszülőktől az unokákig, életünk minden területén -párkapcsolat, munka, egészség - folyamatosan üldözi a balszerencse. Átkot raktak ránk, vagy csak egyszerűen háborgó ember vagyok, aki tiltakozik sorsa ellen?
2011. okt. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 2 éve, hogy beütött a válság.

Levezetem:

kevés munkalehetőség, a válság miatt elbocsátások, eleve rossz fizetések -----> stressz, rossz közérzet, fogékonyság a betegségre (a lelki bajok miatt a fizikai állapot is romolhat, ahogy az egészség is) ------ > az előbbiből következően pedig párkapcsolati szinten is problémák (szintén visszavezethető a stresszre, az állandó mentális lehasználtságra, stb.) + ahhoz is szerencse kell, hogy valaki normális embert találjon maga mellé, átok nélkül is.

2011. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _Jessy_ ***** válasza:

"...vagy csak egyszerűen háborgó ember vagyok, aki tiltakozik sorsa ellen?"

Igen! De a rossz sorsa ellen sok ember tiltakozik. És ez így helyes. Én kívánom, hogy tudj tenni is ellene, és segítsen benn Isten! És hidd el a rossz sorsnak nem sok köze van a hókuszpókuszokhoz :) És főleg nem az ezomarhaság az, ami segíthet...

2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, pont úgy megátkoztak mint a gyözikét!


HÁÁJÁJÁ...

2011. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem átkoztak meg szerintem.

Nem tudom, mitől függ, hogy mikor mennek jól a dolgok, és mikor nem.

Most ezt nem a válságra értem, vagy a munkanélküliségre.

Hanem egyébként is vannak olyan időszakok, amikor bármennyire is küzdesz, minden csak egyre rosszabb.

Erre különböző magyarázatok vannak, mint Isten, vagy Sors, vagy karma, vagy, mint te gondolod, az átok.

Én nem tudom, hogy miért van ez, de tény, mindenki életében vannak nagyon nehéz időszakok.

Túl kell élni, ki kell tartani, mert a rossz után mindig jön a jó.

Ezt saját tapasztalatból írom.

Nekem is nagyon nehéz volt az elmúlt 3 év, de már jövök fölfelé újra, és minden rendeződni látszik.

Úgyhogy tartsatok ki.

Egyszer elindul a kerék fölfelé.

2011. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy megátkozva, és a családod, hanem az egész Ország, mióta király viktor van a "székben"!!!!
2011. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!