Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megöltem anyukámat álmomban....

Megöltem anyukámat álmomban. Jelent valamit? Megtámadtak álmomban . Mit jelent?

Figyelt kérdés
Hol van ezekre a válasz? Miért álmodjuk ezeket? Ilyen borzalmasakat!?
2011. szept. 29. 20:07
 1/5 anonim válasza:

jujj ez télleg nagyon durva

:(

2011. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, ne izgulj. Aggódás, stressz és kellemetlen emlékek idézhetnek fel hasonló kapcsolatokat, de ennél több nincs bennük.
2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az agyunk annyira bonyolult, olyan sok mindenre képes, hogy ezzel a bonyolult agyunkkal nem vagyunk képesek megérteni, hogy miért és miket raktároz el, és hogyan vágja össze ezeket, mint egy jó vágó a filmszakmában. Néha egész furcsa dolgok sülnek ki belőlük. Kb. 40 éve időnként harcolok álmomban visszatérően, mostanra már úgy fogom fel, mintha egy folytatásos regényt látnék. Na, 40 év alatt nem jöttem rá arra, hogy mitől jönnek ezek elő - úgyhogy nem is foglalkoztat. Ugyanezt javaslom neked is, megnézted a filmedet, reggel meg felébredsz, és ne foglalkozz vele tovább.
2011. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben.
2011. szept. 30. 18:09
 5/5 anonim válasza:
én is álmodtam már ezt,de nem egyszer
2011. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!