Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lenne az alfa-állapot?

Ez lenne az alfa-állapot?

Figyelt kérdés
Reggel mielőtt felébrednék teljesen van egy állapot, amikor még mintha álmodnék, de már felfogom a körülöttem zajló dolgokat (pl. hallom hogy beszél a kislányom), és ilyenkor olyan nyugodt vagyok, jó érzés.
2011. jan. 21. 19:12
 1/5 Bretso ***** válasza:
Ez egyenesen az omega-állapot!
2011. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most komolyan, azt olvastam ébredés előtt vagyunk alfában csak kíváncsi voltam hogy most akkor ez az e.
2011. jan. 21. 21:38
 3/5 SpártaiHero válasza:
nem...ébredés előtt még csak az agyi alapfunkcióid vannak, meditáláskor vagy alfába... Meditálj, és meglátod azaz megtapasztalod mi a különbség :)
2011. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen... Az ébredés előtt, és elalvás előtt van ez az állapot... Szerintem ez az...
2011. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyik tanárom azt mondta, hogy mikor ébren vagyunk akkor vagyunk alfában, amint mélyen alszunk, akkor bétában, és a kettő határa az amikor félálomban vagyunk és a legkönnyebb felébreszteni
2011. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!