Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez alfa állapot volt?

Ez alfa állapot volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este próbáltam lemenni alfába,100-1-ig visszaszámlálós módszerrel,ahogy számoltam visszafelé egyre nyugodtabb lettem,lelassult a szívverésem és egyenletesen vettem a levegőt.Nem gondoltam semmire de tudatomnál voltam és egyszer csak olyan világosságot láttam(csukott szemmel),és mintha elkezdtem volna emelkedni de kinyitottam a szememet,szóval eddig tartott.Ez Lehetett alfa állapot,vagy közel volt hozzá?Pontosan mi történik ha alfa állapotba vagyok?
2011. máj. 24. 14:51
1 2
 1/14 eNerdzsy ***** válasza:

Ahogy írtad: lassul és egyenletessé válik a légzés, a gondolataid nem cikáznak úgy mint éber tudatállapotban - jobban tudsz koncentrálni, kissé fokozódhat a nyáltermelés és megérezheted azt a bizonyos "bizsergést" és "keringés okozta melegedést" a végtagjaidban.

És legtöbb esetben nem kell olyan dolgokra számítani ami annyira meglep, hogy ki kelljen nyitnod a szemed.

2011. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 eNerdzsy ***** válasza:
U.I. Igen az volt!
2011. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ:)

Tegnap próbáltam először,azt hittem nehezebb lesz:)

2011. máj. 24. 15:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden elalvás előtt belépsz alfa állapotba:P Hogy ebben mi a nehéz meg különleges, azt nemtom, de váljék egészségedre a siker:)
2011. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom,azt is hogy naponta többször is alfa állapotban vagyunk úgy hogy nem is tudjuk,de sok olyan kérdés van hogy hogyan menjen le alfába és azért ha nem vagy gyakorlott ebben akkor azért nehezebb lemenni alfába akkor amikor én akarom.
2011. máj. 24. 15:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha alszol akkor észre sem veszed ezt az állapotot. De itt az a lényeg, hogy ne aludj bele. És ha kérdést is teszel fel, bármiről, probléma stb. akkor kapsz képet, képeket. Nagyon szeretem, izgalmas.
2011. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
jézusom.. még nem hallottam erről.:O elmondaná valaki ebben mi a jó, vagy mért csináljátok?:O
2011. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez még nem
2011. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15:38,tényleg?Szerintem még sokat fogok gyakorolni,izgalmasan hangzik!:D
2011. máj. 25. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:

én is tegnap kezdtem "gyakorolni" mert pont tegnap olvasgattam erről az agykontorllról, erre másnap(ma) meg az asztalon van egy agykontrolos könyv xD most akkor anyám olvaa a gondolataimba (xD nem, azért enyire hülye nem vagyok) hátt szal dúrva véletlen volt az biztos.

amúgy én úgy olvastam hogy 10 napon kesztöl kell 100-tól majd 50-től vissszafelé számolni és reggel nem?

2011. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!