Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy be...

Miért érzem azt hogy be akarnak törni?

Figyelt kérdés
Mindig úgy érzem esténként hogy valaki be akkar törni hozzánk mert lépcsőházba lakunk. Semmi ilyentől nem kéne félnem de mégis félek.És az is a gondom hogy fiatal korom ellenére este mindenen felriadok ha van egy kis zaj és általába 2 éve már kb olyan 6 órákat szoktam aludni amikor azt mondják az ember hogy 8 óra kell a szervezetnek. 18/F
2011. jan. 22. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja hogy te miért érzed azt. Ezt csak te tudhatod.
2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor valami módszert mondani tudnátok?
2011. jan. 22. 22:49
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy 8 ora kell a szervezetnek. annyi kell hogy ne erezd magad faradtnak. en 4-5orat alszok es sose vagyok beteg vagy ilyesmi.
2011. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lépcsőházban laktok? Gondolom társasházra gondoltál...
2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6 óra elég. Én is annyit alszok, semmi bajom. 18F

Van olyan haverom aki 4-5-öt és szintén 18F.

2011. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

te 18 eves fiu. 3 dolgot kiemelnek.


1, valoszinu, hogy nem lepcsohazban laktok, hanem tarsashazban, esetleg panelban.

2, nem kell 8 ora alvas, sot. akinek eleg 5-6 ora azoknal kevesebb a betegseg.( a franc tudja miert)

3, nem kell parazni. az elet a legeletveszelyesebb dolog. Hozzam eddig 3x tortek be . az elso megviselt engem is, a noveremet is, a masodiknal mar rohogtem, hogy mennyire taplo emberek vannak. harmadjara mar volt nehany ovintezkedesem es nagyobb erteket nem vittek el. Ettol fuggetlenul nekem is van olyan, hogy rossz lenne ugy kirabolva lenni, hogy kozben alszom. De parazni nem parazom. sot fuldugoval alszom meg akkor is amikor 1 edul vagyok itthon( gyerkocok kollegistak feleseg sokat jarkal uzleti uton)


ha nagyon nagyon parazol, akkor helyezz el olyan hangcsapdakat, amik mondjuk ajtonyitasnal leesnek es hangot adnak, es akkor tuti h hallod ha valaki bemegy hozzad. ezt tudvan nyugodtan fogsz aludni.

2011. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ló vagy, hogy be akarnak törni?
2011. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azér 18 éves korra kinőhetnéd ezeket
2011. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne nézzél a TV-ben ilyen filmeket. Egyébként meg a szoba ajtó kilincsére tegyél egy csengőt, vagy egy teáskannát, ha megnyitja valaki a kilincset, az leesik, és hangot ad, hogy felébredj, vagy vannak olyan riasztó készülékek/nem drágák/amelyikek ajtó, vagy ablak nyitásra megszólalnak.
2011. jan. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem egyedül vagyok ezzel a félelmemmel! Én is folyton ezen kattogok éjjelenként, amíg el nem alszom! :(

23/L

2011. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!