Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért van hogy, ha elmegyek...

Az miért van hogy, ha elmegyek valahova bulizni, engem mindig kinéznek a tömegből, vagy kinéz magának egy csávó hogy ezt megverem vagy lökdösöm, vagy kinéz magának egy fiú tömeg és azt érzem hogy meg akarnak verni. Ezek miért vannak? 16/F

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, normális válaszokat adjatok. Már-már utálok elmenni bulizni is.
2011. ápr. 26. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de biztos nincs valami magabiztos fellépésed.. Én 55 kiló vagyok, de általában 80-90 kilós állatokkal megyek le. De ha egyedül voltam, akkor se volt ebből probléma.
2011. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Már-már utálok elmenni bulizni is.

Akkor ne menj.

Én nem mentem soha "bulizni", és nagyon jól megvagyok.

17F

2011. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23:34 most gondolom csak magadat álltatot. Gondolom azért nem mentél, mert nincsenek olyan barátaid, akikkel mehetnél. De attól, h neked nincsenek másnak még vannak. Mellesleg ha sosem votál, honnan tudod h milyen? szerintem ha elmennél, annyira tetszene, h mindig menni akarnál
2011. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisugárzásoddal van gond. Valszeg nem elég határozott a kiállásod, és ezért könnyű prédának tűnsz. Javaslom, kezdj el valamilyen harcmüvészetet/küzdősportot/önvédelmi kurzust.

Habár 3 hónap alatt nem fogod tudni magad megvédeni (ahhoz évek kemény munkája kell), de egészséges önbizalomra teszel szert, és ez meg fog látszani a fellépéseden is (persze az önbizalom alatt nem azt a hozzáállást értem, hogy 'simán kinyírlak, mert én egy ilyen ultrakemény faszacsávó vagyok'!!!)

2011. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1-2 illető nem olvasta el rendesen az írásom. Gratulálok neki! -.-"
2011. ápr. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!