Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg van jelentősége a...

Tényleg van jelentősége a "számaimnak"?

Figyelt kérdés

sziasztok! a barátnőm szerint különleges és valamire utal az, hogy a fiam 2008.10.12-én született, pont a párommal való 8. évfordulón, a lányom pedig 2010.01.10-én.

Én nem látom misztikusnak ezeket, csak jelentősnek, mert ezek életem legboldogabb napjai. Akik értenek a számmisztikához, megírnák, nekem vagy a barátnőmnek van igaza?

hálásan köszönöm!


2011. jan. 24. 16:46
 1/3 Bretso ***** válasza:
0%
Ha alapból értelmes vagy és tudod, hogy a születési dátumnak abszolúte nincs semmi mögöttes jelentése, akkor mégis miért teszed fel a kérdést? Mond meg az ezo-s barátnődnek, hogy ne legyen már ritka ostoba. Nincs semmi jelentése a számoknak.
2011. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, cáfolnám az elsőt. A számmisztika az egyetlen dolog, ami valóban pontos felvilágosítást adott a jellememről, mert nagyon sok kombináció létezik, így ritka, hogy két embernek ugyanaz legyen a száma. Például csak 12 csillagjegy létezik és ez sem pontos: én oroszlán vagyok, de ha elolvasnám mondjuk az ikrek jellemzőit, úgy, hogy nem tudom, hogy ez az ikerk, ott is találnék rám valló dolgokat. Ezért hülyeség a horoszkóp. De a számmisztika már mond valami konkrétat is.


A Dan Millman féle számmisztika könyv valóban elgondolkodtató, keresd meg.

2011. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Én nem értek a számmisztikához, ahogyan a barátnőm sem :) csak ő minden hókusz-pókuszban hisz...

engem meg minden érdekel, nem ítélem el azokat sem, akik ebben hisznek.

mivel nincs olyan a baráti körömben, aki ezzel komolyabban foglalkozna, nem tudtuk megvitatni ezt :)

2011. jan. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!