Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ismer olyan honlapot/...

Valaki ismer olyan honlapot/ könyvet amiben segítenek elérni a testen kívűli élményt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan honlapot/könyvet írjatok ami bevált nektek.
2011. jan. 26. 22:56
 1/7 Bretso ***** válasza:
43%
Nekem a kiscsoportos, kétszemélyes foglalkozás vált be. Ott sikerült egy másik ember testébe is belépnem, úgy 15 centire, nagy élmény minden alkalommal.
2011. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mindenki óvja magát!

Rúnák, védőmedálok, pajzsok, levédett helyiség!!!!

A testből való kiugrálás nem játék

2011. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy hosszú olvasmány,van második része is,megkeresheted majd azt is a google-ben,és elolvashatod.Ebben le van írva valahol a módszere,de az író tapasztalatai is adhatnak segítséget,ötletet.

De az az igazság,hogy vannak,akik bármennyire szeretnék,sosem tapasztalják meg a kilépést tudatosan, és vannak olyanok is,akiknek többször is spontán sikerül.

2011. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, ajánlom Robert Monroe könyvét!
2011. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mágnesesség kérdése. ERŐS mágnes kell hozzá (szupravezető, mert a többi nem elég erős).


A lényege, hogy a megfeleő agyközpontod összezavarodik, és ideiglenesen széthullik a személyiséged. Ilyenkor úgy érzed, hogy ami veled történik, az valaki mással történik.

2011. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam a linket, nagyon jó!
2011. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Richard Webster: Asztrálutazás.

én csak a gondolatban utazást próbáltam ki belőle, az viszont tökéletesen működött (meg tudtam nézni egy olyan helyet, ahol sosem jártam előtte, amikor megérkeztem, leesett az állam, mennyire pontosan meg tudtam figyelni gondolatban előre)

2011. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!