Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek médiumok? (Akik pl....

Léteznek médiumok? (Akik pl. látják a földi világon ragadt lelkeket és segítenek nekik az 'átkelésben' ; vagy a Rendőrségnek a nem megszokott ügyek felderítésében ; akik ténylegesen látják a jövőt )

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyen emberek tényleg léteznek, vagy csak a sorozatok 'szüleményei'?
2010. jún. 21. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg léteznek ilyenek, és nem is csak sorozatokban vannak, hanem különféle dok.filmek is készülnek róluk! Spektrumon, meg ilyesmi csatornákon szokott lenni néha. Persze vannak sokan, akik nem hisznek benne, de az nekem elég furcsa.
2010. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:

Mármint azt tartod furcsának, hogy vannak ilyenek, a módszereiket, vagy azt, hogy sokan nem hisznek benne...


Egyébként nincs olyan, hogy hagyományos ügy, még a rendőrségen sem...

2010. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is láttam olyan dok filmet ami igaz volt. Egy médium ahogy az eltűnt tárgyait megfogta képeket látott maga előtt, hogy mi történt. A rendőrség nem igazán hitt benne de azért el mentek arra a helyre ahol a nő mondta, hogy meghalt.

Valóban ott volt a holttest.

2010. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Veky ***** válasza:
nem léteznek efféle badarságok...
2010. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én hiszek bennük....történt egy egy s más velem.....na de ez mellékes...szerintem léteznek de nem feltétlenül azokat csinálják h átjuttatják a lelkeket hanem segítenek megteremteni a kapcsolatot az élők és a holtak között....de ha többet akarsz tudni csak írj nyugodtan üzit....
2012. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!