Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a szobámat, hogy nyugodtan tudjak aludni és jól érezzem magam?

Figyelt kérdés

Éjszaka keveset alszok,sokat felriadok , hogy van nálam valaki, senki,vagy szellem. Szeretnék jól aludni és a negatív gondolatokat elhesegetni, amit ezek a lények okoznak.

Köszönöm a segítségeteket!


2011. jan. 30. 14:16
 1/4 anonim válasza:
Nem nagyon értek az ilyesmihez, de annyit tudok, hogy azt tartják, ha fehér gyertyát égetsz (csonkig) az magába szívja a negativ energiákat és megtisztítja a teret. Illetve, a tibetiek szerint az ablakra akasztott széllcsengő elűzi a rossz szellemeket. Good luck!
2011. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg valamilyen földsugárzásban fekszel...(vízér, stb....biztos hallottál már róla) Annyi a teendőd, hogy told el az ágyadat máshová! Próbáld meg kikísérletezni, hogy a szoba mely pontján tudsz a legnyugodtabban aludni... Vannak ehhez értő emberek is, akik ki tudják mérni, hogy a szobádban hol futnak ezek a vonalak, de sajnos sok pénzt kérnek el érte... Azért mondtam, hogy inkább te próbáld meg átrendezni a szobádat!:)
2011. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a fehér gyertyát kipróbálom, az ágyamat már elég sok helyre pakoltam, de akárhol van nem tudok igazán jót aludni. Ha másik szobába alszok ott jobb,de ott is érzem,hogy valaki néz de nem csinál semmit, csak köröz fölöttem. Jut eszembe, ilyenkor mindig olyan érzésem van, hogy van oka amiért itt van , általába negatív érzések keltenek hatalmába..
2011. jan. 30. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szórjál sót a szoba minden sarkába, lehet egy kicsit a lepedő alá is.
2011. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!