Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egész éjszaka nem tudtam...

Egész éjszaka nem tudtam aludni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Éjszaka kb. 3:10-kor felkeltem, és úgy éreztem hogy a szobámban van rajtam kívül valaki, de amikor szétnéztem nem volt ott senki.Elkezdtem hallani visszhangzó köhögéseket, hol nőit, hogy férfit.Mivel bérházban lakunk, gondoltam a lépcsőházból jött a hang, viszont kicsit kételkedtem benne, mert ilyenkor még aludni szoktak. Egyre jobban kezdtem félni, azért is, mert mozdulni se tudtam.

Egészen reggel 7:00-ig volt ez...


2011. márc. 13. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
huh ez elég ijesztő
2011. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon félelmetes volt.. de az a furcsa, hogy én nem láttam semmit (jobban mondva senkit) csak hangokat hallottam....
2011. márc. 13. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az amikor felkelsz és nem tudsz mozdulni előfordulhat. Alvási paralízisnek nevezik ezt hivatalosan, de már az oldalon is beszéltek erről. Az a lényege hogy az agy alvás közben olyan anyagokat bocsát ki, amik megakadályozzák hogy azokat a mozdulatokat amiket álmodban csinálsz ne csináld meg a valóságban is. Leggyakrabban azoknál fordul ez elő, akik háton alszanak, és fiatalok. Minél öregebb valaki, annál kisebb az esélye
2011. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ennek van egy hivatalos neve: félálomban voltál.


érdekes olyat sose olvasok hogy valaki matekházi közben kezdett el hangokat hallani.

2011. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2011. márc. 13. 11:49
 6/7 anonim válasza:
velem az volt hogy azt ámodtam hogy valaki megfogta a lábamat, eléggé féltem, de fel is riadtam rá. sőt olyan is volt hogy azt álmodtam hogy egy szellem megijesztett. de tudtam hogy csak álom de akkor is félelmetes volt.:S
2011. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

13:24

Tudom, hogy ijesztő tud lenni, de az álomtól ne félj!

Ha rosszat álmodtok, akkor át tudjátok alakítani az agyatokkal, én is ezt szoktam csinálni..:)

2011. márc. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!