Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Oroszlán Nő! Hogyan hódítsalak?

Oroszlán Nő! Hogyan hódítsalak?

Figyelt kérdés
Bak férfi vagyok, skorpió aszcendenssel. A lányt már ismerem, tetszek neki, ezt mondta szemlesütve. :) Nagyon akarom és talán örökre. Szeretném nagyon meghódítani és boldoggá tenni!
2011. jan. 30. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Beszéltesd magáról, főleg arról, mit tart magában, és úgy az életében általában csodálatosnak. Mindenért dicsérd meg, és adj neki önigazolást. Külön mondd, hogy mindene olyan csodálatos, azon felül hogy az élete is. Az oroszlánok imádják. Beszélhetsz neki bármiről, de ha vannak benne olyan kulcsingerek, amik az oroszlán agyában levő receptorokat feltüzelik, mint például a legtűzpirosabb, leggyorsabb, legvakmerőbb, úrnőm, stb sbt, akkor az igen imponáló neki. Az oroszlán kicsit temperamentumos, így nem baj, ha te is az vagy, semmi szerénykedés, ha valami tetszik, hahotázz úgy, hogy mindenki hallja (leghangosabb), ha szellentened kell, hát rajta (legbüdösebb), ha pedig szomjas vagy, hát egyből egy korsóval (úú).
2011. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Èn oroszlán nö vagyok, nagyon oroszlán, ha lehet ilyent mondani:). Az elsönek igaza van, hogy szeretjük, ha beszéltetnek minket. kérdezz. róla, hogy mit szeret. szeret e olvasni, ha igen, mit. még véletlenül se szóld le, bármit is olvas, bármilyen filmet is szeret. én szeretem, ha megdícsérnek, de nem nyálasan, és nem egyfolytában. mert akkor elillan a varázs, ami azért nem jó Neked kedves férfi, mert az oroszlán nökben általában él a vadászösztön, nem kicsit, nagyon. Fel kell, hogy keltsed az érdeklödését. Tehát, ne kínáld tálcán magad, öszintén bókolj ha valami tetszik rajta, de NE HIZELEGJ, ne tapadj rá! Találkozzatok, beszélgess, kérdezd, figyelj rá. hívd meg egy italra. ha megitta, kérdezd meg, hogy szeretne e még egyet. légy lovagias, udvarias, kedves, de ne hízelegj. Ereztesd vele, hogy van tartásod, és csak a legjobbat akarod magad mellé. Ez bók neki is.

A randi ne addig tartson, ameddig ö azt nem mondja, hogy elég, mennie kell. ha nehéz is, mert nagyon bejön, akkor is Te vess neki véget a randinak, valami indokkal. Igy érdekes maradsz számára, mert látja, hogy rajta kívül is van életed, elfoglaltságod, és JÒ vagy, egy jó pasi!

Mindenböl szeretjük a különlegeset. szeretjuk, ha kimutatják ha tetszünk, pl valami aprósággal. nem, nem kell drága. lehet virág pl. ha virágot viszel, ne rózsát vigyél, hanem valami szép ritkaságot, ami nem kapható minden sarkon. egy szálat, csomagolás nélkül, de az olyan legyen!!! ha bort viszel/veszel, jó bort vigyél. Ha bonbont, akkor is valami jobbfelet.

Testbeszéd: onnan tudhatod meg, hogy igazán bejössz neki, ha leteszel az asztalra kettötök közé valamit, mondjuk kocsikulcsot. ha ö felveszi, es elkezd vele játszani, tekergetni a kezében, akkor TUTI bejössz neki. ez mindig igaz. Ez jutott eszembe hirtelen, ez igaz rám mind, és minden oroszlán baratnomre.

sok sikert :)

26/N

2011. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ja és ha még nem volt csók, akkor semmiképp se támadd le. ha szemben ül veled, nézd meg a fülbevalóját, oda is nyülhatsz, hogy jaj de szép. de csak egy pillanatra. ne siess ne rohanj, lassú víz partot mos. :D

Aztán írd meg hogy mi volt!

2011. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"semmi szerénykedés, ha valami tetszik, hahotázz úgy, hogy mindenki hallja (leghangosabb), ha szellentened kell, hát rajta (legbüdösebb), ha pedig szomjas vagy, hát egyből egy korsóval (úú)."

Ezzel nem értek egyet. de lehet, hogy csak rám igaz az, hogy engem elrettent, ha egy pasi hangosan hahotázik olyan helyen ahol nem kellene, vagy nem illik. az se pálya, ha fingik. de ha szomjas, akkor jöhet egyböl a korsó. egy neki, és egy nekem :D.

2011. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát mint oroszlán, vágnálak is azonnal pofán, ha csak engem beszétetnél, és az idegeimre mennél, ha állandóan dicsérnél. de biztos, hazudtak akkor a születési anyakönyvemben és máskor születtem, mert a csillagjegy mint tudjuk nem tévedhet
2011. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
na nem úgy értettem, h csak minket kell beszéltetni :D. úgy értettem, hogy ne legyen az, h csak a csaj kérdez, a pasi meg kussol, mint szar a gazban. legyen beszélgetés, na. még véletlenül se legyen kínos csend. le kell venni minket a lábunkról, na.
2011. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
legy ferfi :))
2011. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán nőként amit elvárok egy férfitól: legyen határozott, egyenes, tisztességes, elismerjen (nem ajnározásról van szó), tiszteljen, kritizálás helyett rávezetés KEDVESEN, ellenkező esetben mély haragot válthat ki. Legfontosabb a fair játék, hátsó szándék kizárva.
2011. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
úgy hogy írj nekem egy privátot :)
2011. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Majdnem jobb volt olvasni Titeket, mint amennyire hasznos. :)) Azt hiszem túl nagy hibákat nem vétettem eddig és úgy, hogy nem is figyeltem rá. Fokozatosan haladok, próbálom minél masszívabban építeni a kapcsolatot. Nem rohanok és természetemből fakadóan megadom a módját mindennek. Masszív lassú vizet játszok, de úgy, hogy tudja, elég egy szikra a tsunamihoz. :D Természetesen meg fogom írni hogy haladunk, de hosszú az út a körülmények miatt. A lánynak barátja van, aki nincs itthon márciusig és 6éve együtt vannak. Szeretné vele tisztázni a dolgokat és csak utána bármit, mással. Nagy pofon lesz, ha vele marad, de nem az első. :) "Ember küzdj és bízva bízzál!"
2011. jan. 31. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!