Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nyilasok férfiak! Hogyan...

Nyilasok férfiak! Hogyan hódítsalak meg? Mit szerettek hallani? Milyen viselkedést szerettek a másik nemtől?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Pl. én nem szeretném hogyha a barátnőm hinne az ilyen horoszkópos baromságokban, az mindenképp egy plusz pont lenne.


21F/nyilas

2011. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én pl. nagyon szeretek nyilakat kapni, de egy új tegeznek is örülök, együtt elmehetnénk egy lőtérre, ahol megtanítanálak nyilazni stb.
2011. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 a1b2c3 válasza:
76%
Nyilasok mit szeretnek hallani?!?!? Ezt: "Kitartás!! Éljen Szálasi!!" "Inkább hős egy pillanatig, mint rabszolga egy életen át!!!" vagy vmi hasonlókat. örülök, hogy segíthettem! :)
2011. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lődd le! :)


az agyam eldobom ezektől a baromságoktól

2011. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha baromságnak tartjátok nem kötelező ide írni!Nem tartottam senki fejéhez pisztolyt!!
2011. máj. 27. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél megjátszós, legyél nyitott ne félj kimondani amit gondolsz, legyél közvetlen de ne szemérmetlen.


Soha ne hazudj, inkább mond azt, hogy nem akarsz beszélni róla, ha pedig valamit nem értek indokold meg, és ne sajnáld az időt elmagyarázni.


Ha látod, hogy odateszem magam neked, akkor értékeld, és a magad módján visznozd is néha.

Ha valamihez nincs kedved, akkor tudasd, de ne menj bele csak azért, mert én nem veszem észre, hogy nincs hozzá kedved.


Adj magadra, szeress mozogni, szeresd a természetet, és legyél vidám.



28/F

2011. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, és mégvalami ami fontos egy nyilasnál.


Soha ne kezdeményezz nála nyiltan szóval ne kínáld fel magad, mert amiért nem harcol meg azt nem is becsüli meg ;)


Előző voltam, és Nov 29.-i

2011. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a párom nyilas.Amit utál, ha hisztivel akarok valamit elérni, sokkal rosszabbul tűri, mint a többi.Szereti a játékosságot, és a humort, a finom, néha különleges ételeket, a különc dolgokat.Egy fontos, követelőzéssel nem mész nála semmire.
2011. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jurij Boyka válasza:
Szex. Ez egy nyilas és nem nyilas férfinél is beálik.
2011. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!