Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik még valamilyen formába...

Létezik még valamilyen formában ami képessé teszi az értelmes gondolkodásra és esetlegesen a kommunikációra? Neki köszönhetek egyes fordulatokat az életemben?

Figyelt kérdés
Az ikertestvérem kicsi koromban meghalt. Az óta fél embernek érzem magam. Kíváncsi lennék rá hogy létezik e még és hogy neki köszönhetem e azokat a dolgokat az életemben amik értek. Segítségnyujtás, boldogság, jóraforduló helyzetek.
2011. jan. 31. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik.Mindent csak magadnak köszönhetsz. Rá csak az emlékeid hatnak.
2011. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha Te hiszel benne, akkor persze! Hiába írogatják majd, hogy ez hülyeség, ha te eddig így érezted ahogy érezted.

Részvétem!

2011. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

> Létezik még valamilyen formában ami képessé teszi az

> értelmes gondolkodásra és esetlegesen a kommunikációra?

A tudomány mai állása szerint nem.

De ha azt akarod >hinni< hogy igen, ha jobban érzed magad ettől, higyjed.

Részvétem!

2011. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe Bert Hellinger Családállítással foglalkozó könyveit, illetve magát a módszert. Magyarországon is elérhető, nézz utána.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, és sokan mások száz százalék hiszünk benne, hogy halálnincs. A test meghal, de a lélek él. Élő tudat anyag nélkül. Tehát elképzelhető, hogy a testvéred létezik. Viszont az is lehet, hogy már nagyon messzire elment, meg az is lehet, hogy inkarnálódott, újra megszületett valahol egy másik családban. Erre nincs tippem, hoyg hogyan lehetne megtudni valamit róla. Tehát tényleg okos dolog lenne túllépni a helyzeten. Le kell élni az életedet nélküle. Lehet, sőt biztos ez a karmád. Lehet, hogy egy korábbi életben együtt voltatok, és nem becsülted meg őt. Ezt nem tudhatjuk. A lelkünk tudja, de titokban tartja. Abban reménykedhetsz, hogy egy következő életben ismét egyszerre jösztök.
2011. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem egyszer elütött egy autó az én hibámból. Felkapott az elejére s gurultam is két métert az úton. De még egy karcolás sem lett rajtam. Ezt csodának tekintettem. Viszont a soför szempontjából nem volt csoda, mert idejében észrevett és le tudott annyira fékezni, hogy nem lett bajom.
2021. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!