Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan alkalmazzan a titkot,...

Hogyan alkalmazzan a titkot, ha pesszimista vagyok és pozitív gondolkodásra nem képes?

Figyelt kérdés
Úgy érzem múltam tragédia jövöm katasztrofális.
2011. szept. 19. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
nemvágom mér titoknak hivjátok a kibszot agykontrolt.
2011. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sajnos akkor sehogy

békélj meg magaddal és próbáld újra

2011. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy abbahagyod ezt, hogy nem vagyok képes, nem tudom megtenni. De igen is megtudod tenni csak AKARNI KELL.

Egyszerűen csak változtasd meg a gondolataidat. Mit vesztesz vele? Semmit. Inkább csak nyerni fogsz vele nem keveset, hanem sokat.;)

2011. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakkal írj magadnak kis fecniket csupa pozitív állítással. Ragaszd a számítógép mellé, a hűtőre, fürdőszobai tükörre, tegyél a táskádba, mindenhova ami eszedbe jut. Így mindig ezzel szembesülsz, nem kell kényszerítened magad, csak ránézel, elolvasod és egy idő után elhiszed. Később ugyanígy már célokat is tűzhetsz ki, vagy fényképeket a vágyaidról.
2011. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Draco:

A titok egy film ami arról szól hogy minden híres ember bevonzotta magának a dolgokat (tudás és stb...).


Kérdező:

Próbálj meg optimista lenni pesszimista helyett, meglátod sikerülni fog.

2011. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a számítógép elé ne tegyél cetliket, mert annak eleve negatív a töltése. Gondolj arra amit szeretnél, de ne görcsösen. Vizualizáld magad előtt a képekben amit szeretnéd hogy megvalósuljon, és jelen időben gondolkozz. Ne engedd hogy gondolataid bármely részlete negatív legyen. Ha mégis akkor mondd magadban azt hogy töröl töröl töröl. S képzeld újra a képet módosítva. Gondolatok is megvalósulhatnak így. Ne használj negatív tartalmú szavakat, mert azt blokkolja az agy. Ha egy másik személy is van a dologban, akkor olyat kívánj ami mindkettőtöknek jó. Nyílván jó szándékú vagy, és ezért a másik személy meg fogja érezni, és be fogja fogadni pozitív gondolataid. De mivel mindenkinek szabad akarata van, azt már a másik illető dönti el hogyan cselekszik. Ne görcsölj és ne aggódj miközben vizualizálsz.Negatívat nem tudsz tenni ezzel se magadnak sem másnak, ahogy neked sem tudnak negatívat tenni mások. Sok sikert 23/l mejutka/happyhope
2011. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha másnak akarsz jót, fontos hogy szeretettel gondolj rá. Ahogy az is fontos hogy szeretettel gondolj magadra ha magadnak akarsz jót.
2011. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

A Titok szerintem túl sokat ígér, és önzésre nevel.

Ha így látod a múltad és a jövőd, akkor előbb utóbb annyira sz@rul fogod érezni magad, hogy jó eséllyel öngyilkos leszel, így inkább menj el pszichiáterhez, amíg nem késő. pl. Kognitív terápia ingyér van pl. itt:

[link]

Nekem már kicsit jobb lett általa

2011. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Most azt játsszuk, hogy te bizonygatod hogy nem vagy képes, mi meg azt, hogy de, képes vagy?
2011. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem kell gondolnod a hogyanra!!! A hogyan majd eljön a hitből meg a szeretetből!!!!! Szerintem nézd át még párszor a titkot.
2011. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!