Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már találkoztatok szellemekkel...

Már találkoztatok szellemekkel? Ha igen akkor légyszi írd le, hogy hogyan is volt ez az egész találkozás!

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok!
2011. febr. 1. 17:09
1 2
 1/11 anonim válasza:

Igazából anya szokot inkább szellemeket látni,de már én is látam egyet közvetlen közelről.


Nyaralni mentünk Sopronba.Egy nagyon szép házba,ami tényleg úgy nézett ki,mint egy palota.Kb.10 éves lehetem,amikor elindultam a ház legfelső szintja felé.A korlát arany színű volt.Amikor felértem belenéztem a korlátba,amiben jól lehetet látni az alakokat.

Egyszer csak magam mögött láttam egy szőke hajú 20 év körüli nőt.Egy pillanatra lesokkoltam.Aztán elkezdtem lefelé futni.Belenéztem a korlátba miközben futotam lefelé.Látam,hogy jön mögöttem valami/valaki kék ruhába.

De ez nem volt annyira durva.


Anya szokot látni,de félős vagyok.ezért nem szokott róluk magyon mesélni.

Ő azt szokta mondani,hogy fekete-fehér alakokat lát én,viszont "színesbe" láttam.

Anyához beszélni is szoktak.Volt,amikor elakarták valahova vinni is....


A lakásban megszokott,hogy leesnek a tányorok,és eltűnik pár cucc stb.


15/L

2011. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
A válaszolónak: hiszi a piszi aki elhiszi:))
2011. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Bekapcsoltam a tv-t, és mit látok? Magdi anyust, pedig már réééég meghalt!
2011. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

A válaszolónak: hiszi a piszi aki elhiszi:))

Ezzel egyet értek...

Az első válaszolónak pedig egy jóindulatú tanács: anyukádnak nem ártana egy CT vizsgálat.

2011. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, karácsonykor mentem valahová és egyszer csak ott jött szembe velem. Azt hittem először, hogy egy hóember, de mondta nekem hogy ő a karácsony szelleme.
2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlackSword ***** válasza:
Nem... De elég nahéz lenne, mert szellemek nincsenek... Nekem tiszta a lelkiismeretem...
2011. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Leírom a történetem kicsit hosszú lesz és utána döntsék el a hitetlenek hogy akkor ez mi volt?

10 éve vagyok a párommal.Volt időm kiismerni,hogy egy nagyon erős karakter ha valaminben nem hisz akkor nem lehet semmivel megingatni főleg nem ilyen természetfeletti dolgokkal hiszen kinevetett mindenkit ha ilyen történettel álltak neki elő.Kezdem avval hogy 2 éve kiment canadába dolgozni 1 évre .Ekkor volt a kisfiunk 1 éves.Na szóval nagyon csúnyán összevesztem az anyjával(az apja meghalt pár hónapja)mert csak a pénz a pénz kellett neki és a fia meg csak utalt utalt utalt rendületlenül.De mire nem tudjuk.Besokalltam és kiosztottam hogy a fia nem azért ment el a családjától hogy neki keressen hanem hogy nekünk meglegyen ami kell.Szó szót követett a végén nagyon csunya párbeszéd lett belőle.Ez után az eset után jöttek a dolgok.Minden áldott nap éjfél és -1 között a gyerek felsírt a legmélyebb álmából.Én is aludtam csak a gyerekre keltem fel.Ilyenkor hideg lett a szobában és csoszogást halottam.Mondom biztos képzelődök mert félek a sötétben.De ez így ment nap mint nap .Jött a hideg utána a csoszogás a kulcs csörgés ilyesmi.Mondtam a szomszéd néninek hogy mi van és azt mondta biztos valakit megharagítottam magamra.Magamban kinevettem.Mi egy ilyen sor lakásban lakunk egymás melett vannak a lakások és olykor egybe ülnek a szomszédok kint beszélgetnek főleg nyáron amikor nem lehet a lakásban megmaradni.Na a lényeg hogy a párom unoka húga feljött hozzám hogy ne legyek egyedül meg babázhasson.(18 éves)Júlis volt elrendeztem a gyereket lefektettem elaludt ,magamnak is beágyaztam a lány dvd-zett én meg kimentem csevegni.Éjjel negyed egy volt és ahogy beszélgettünk kint az udvaron a két szomszéd néni a szomszéd lány meg én egyszer csak jött a hideg fuvallat nem szoltam azt hittem csak én érzem de nem ,megérezték ők is.Mondtam a néninek akivel előzőleg már beszéltem hogy ilyenkor szokott jönni a csoszogás a csörgés meg ilyenek.Rá egy 2 percre kijött az unokahúg és azt mondta fél mert csoszogás van a szobába nem mer egyedül bent lenni meg a kisfiú is felsírt de vissza aludt.Ekkor ajánlotta a néni hogy menjek el a templomba hozzak szentelt vízet és a lakásban minden ajtó elé cseppentsek hogy ne tudjon bejönni és ha sejtem vagy tudom hogy ki az szólitsam fel hogy hagyja el a lakást.Másnap éjel kezdődött megint a szívem majd kiugrott a helyéről annyira féltem a kisfiú felsírt és akkor elkezdtem mondani hangosan hogy hagyjál minket békén főleg a gyereket.Téged nem bántottalak mert szerettelek de a feleséged kikészít.Képzeljétek onnantól eltünt.Egyszer jött vissza aznap mikor a fia hazajött.Lefeküdtünk és olyan érzés volt mintha valaki állandóan huzná le a lábamról a takarót én meg rugdostam a levegőbe a párom rámszólt mivan megbolondultam?mondom nem csak valaki huzigálja rajtam a takarót.Természetesen kinevetett.A durvább ahol én hálistennek nem voltam ébren mert tuti szívrohamot kapok .Karácsonykor volt.A tavaly előttin.24-én megvacsoráztunk kiosztottuk az ajándékokat leültünk játszani a gyerekkel.Olyan 8-9 körül mondom a fiamnak na kicsim lekell feküdni majd holnap játszunk.A párom tv-zett én vetettem be az ágyat készítettem elő a pizsamát ilyesmit.Mondom a fiamnak szedd össze a csomagoló papirt és vidd ki a szemetesbe a konyhába.Ki is indult de egyszer csak elkezdett sírni de olyan keservesen esküszöm mint aki a halálán van és egyfolytában kiabálta menjünk ki menjünk ki.Szinte könyörgött.Az apja felemelte és mondta mivan fiam miért sírsz?Neki is azt mondta menjünk ki a párom kivitte kicsit az udvarra de ahogy mentek ki a gyerek egyfolytába a mosogató fele nézett és azt mondta ott a bácsi.Egy 5 perc múlva lenyugodott behozta a párom és kérdeztem milyen bácsi van ott kicsim?De csak mutogatott hogy bácsi bácsi.Mondom adjál a bácsinak cukorkát és a kezébe adtam egy gumicukrot és vitte a mosogatóhoz lerakta a munkalapra és rohant vissza.A párom csak nézett de én is.Lefeküdtünk elaludtunk én hálistennek reggelig és olyan fél 1 háromnegyed között kis neszre kelt a párom.Hát azt látta hogy a kisfiú áll a komód mögött és féltestével kihajolva nézi a mosogatót és mondja bácsi .Az apja ölbe vette és mondta gyere csicsilni.De most nem sírt a gyerek.Egy jó fél óra múlva a macska elkezdett fújtatni utána meg olyan volt mintha a konyhaszekrény üveges része csapódótt volna be mert ilyen üveg zörgés volt utána ahogy becsapódott az ajtó.És a párom akkor mondta hogy ha én fent vagyok biztos szívbajt kapok.Na azóta ő is hisz benne.Még itt volt 2 éjjel de elment.Ez nem az apja volt tutira de hálistennek azóta nincs.


Ezt egy másik kérdésre válaszoltam ha esetleg találkoztál vele.Nem volt kedvem újra leírni.

2011. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem ne szólja le senki azt aki már észlelt ilyent... nálunk is szoktak dolgok leesni, zörögni, összetörni, amikor tök stabilon álltak... és a kutya is szokott valamit ugatni a házunkfelé, amikor nincs sehol semmi ! és a tv is szokott magától bekapcsolni, lépkedni! lépteket is nagyon sokszor hallunk, de geyszer az anyukám elkiabálta magát h hagyjatok minket békén, menjetek haza, és megszüntek ezek egy idejig. csak karácsonykor, és amikor én meg a tesóm születtünk akkor jöttek elő, meg néha csak úgy. melesleg a házunk nagyon öreg, és rengetek családtag halt meg itt !
2012. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyszer féltesóm ijesztgetett a Bumbussal, és meg láttam pár pillanatra abban a szobában, ahol most írtam a választ. Nagyon ijesztő volt, 4,5 éves voltam!
2013. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na jó, én igazán nem akarok köcsög lenni, de csak nekem tűnt fel hogy a helyesírás valahogy összefügg a paranormális jelenségekre való fogékonysággal?
2014. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!