Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már megszállotta...

Találkoztatok már megszállottal? Hogyan száll meg valakit az ördög, egy pillanat alatt, vagy ez egy folyamat, mik a jelek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:42
1 2 3 4
 1/36 Killgun ***** válasza:
82%
Miért szállna meg az ördög?Arra ott vannak a démonok :') Na de amúgy,nem egy pillanat,ez egy hosszú(bár ez ember függő) folyamat.Nem találkozta még megszállottal,így a jeleit sem tudom.Bár ismeretlennel találkoztam már akiben ott lakozott egy démon(megérzem az ilyeneket).
2011. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Ott lakozott egy démon? Ezt meg hogy érted? Tuttommal egy embert vagy megszállt egy démon, vagy nem.
2011. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Killgun ***** válasza:
43%
Nem tudom,hogy te voltál e már így,de...:Ha belenézel a tükörbe lehet,hogy elfog valami rossz érzés.Velem is volt,utána olvastam,bennem lakozott egy démon.De,ha csak megszállna,vagy nem,akkor miért tudtam tudatosan gondolkodni,és kiűzni magamból?Ja meg most olvasgattam a kedvenc forumom ezzel kapcsolatos témáját.Volt egy történet,amiben valakit megszállt egy démon,és öntudatlanul mozgott,amíg erőt nem vett magán.Ha ezt úgy vesszük,lehettem én is megszállot,csak erős akaratú(amúgy az vagyok)és ezért nem tudott irányítani.Fogalmam sincs,de szerintem ha nem tud irányítani,de bennem van,akkor nem szállt meg,ezért mondom inkább,hogy bennem lakozott.Nézőpont kérdése :')
2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már megszállottal. Elég furán viselkedett. Aztán kapott antipszichotikumokat miután skizofréniával diagnosztizálták és elköltözött belőle a démon meg az ördög is.
2011. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
akkor skizofrén volt nem megszállott
2011. máj. 23. 16:05
 6/36 A kérdező kommentje:
14:45-ös nem féltél?
2011. máj. 23. 16:06
 7/36 anonim ***** válasza:
Hát igen. Akkor van megszállott vagy azok valójában beteg emberek akiken normálisan kéne segíteni?
2011. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 alfonz64 ***** válasza:
73%

Az a gond hogy megszűntek a dili házak.


És az orvos azt mondta a betegnek hogy elmebeteg, mire ő úgy értette hogy elmehetek :)

2011. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a megszállottság az a skizofrénia. Illetve a kettős vagy többes személyiség.


Azt hiszi az illető, hogy az ördög vagy démon lakik benne, pedig nem lakik benne semmi, hanem ez a saját személyiségének egy része, ami valamiért lehasadt az alapszemélyiségről.


Érte egy trauma, vagy akkora nyomás alatt volt érzelmileg egy helyzetben, hogy nem bírta elviselni, és így megbomlott a személyisége, hogy túl tudja élni ezt.

És, valóban úgymond bekattanhat egy ember napok alatt, ha elszakad nála a cérna.

De ez egy pszichiátriai betegség, nem az ördög, és ezt kezelni lehet.

Konkrétan be kell feküdni a pszichiátriára.

Nem használnám azt a szót, hogy "diliház", mert az olyan lealacsonyító, de valóban kellene bentlakásos intézmény ezeknek az embereknek.

Kár, hogy bezárták a Lipótot.


Ott sok ilyen ember volt. Nekem nagybátyám dolgozott ott, mint ápoló, egyszer látogattuk meg a munkahelyén, még kicsi voltam, de nagyon megijedtem a betegektől, el is sírtam magam. Félelmetesek voltak nekem, mint gyereknek, pedig csak beteg emberekről volt szó.

2011. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Többször személyiség nem hiszem, annak a léte is elég megkérdőjelezhető (csak USA-ban vannak feljegyzett esetek, ott is olyanok, aminek van bírósáégi vonzata). De a szkizofrénia az passzol
2011. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!