Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkoztatok már külsőre...

Találkoztatok már külsőre nagyon hasonmásotokkal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 16:18
1 2 3
 1/24 Morozov ***** válasza:
62%
nem,mert én kivételesen szép vagyok
2011. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 B. Elek ***** válasza:
68%
igen, mert minden reggel belenézek a tükörbe.
2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer a metrón. Pedig általában még csak hozzám hasonló embert sem szoktam látni, barna hajam van és kék szemem, ez nem túl gyakori.


De nem történt semmi, nem robbant fel az univerzum vagy ilyesmi, csak miután ő is észrevett, bámultunk egymásra egy darabig :D

2011. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Még nem, de már régóta várom, hogy összefussunk, ugyanis egy városban lakunk. Onnan tudom, mert éveken keresztül sokszor kérdezték tőlem, hogy nem itt meg itt dolgozom, meg egy bizonyos szórakozóhelyet említettek, hogy oda járok. Pedig egyik sem igaz. És nem is ismerősök kérdezték, teljesen egymástól független emberek. Csak azon csodálkozok, hogy én még nem futottam vele össze. Sőt, még egy ismerősöm sem mondta, hogy látott egy rám nagyon hasonlító illetőt.
2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
16:39-es: Te voltál az? Én meg már azt hittem egy földönkívülit látok.:D
2011. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2011. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de nagyon érdekes tapasztalat lenne!
2011. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Igen ! Ő a hasonmásom. [link]


csak annyiban különbözünk, hogy őt többen ismerik.

2011. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Igen, a városban, ahol régebben laktam, volt egy lány, aki kiköpött olyan volt mint én, a stílusa is.

Meg egyszer egy filmben is. Elég egyenfejem van.

2011. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Egyszer a buszon.

Ott ült előttem pár székkel arrébb. Én meg néztem,néztem, és az a gondolat jutott eszembe, hogy ez mintha hasonlítana valakire..Aztán rájöttem, hogy az teljesen rám hasonlít.

Szinte minden. Az arcformája, a szemforma,orr, száj, még a hajszíne és bőrszíne is, sőt a keze is! Teljesen meg voltam lepődve. A nézéséről nem is beszélve, mert úgy nézett maga elé, ahogy általában én szoktam..megismerem ezt.:D Aztán ő is észrevett engem, és ő is bámult.

Majd leszálltam a buszról. De nagyon durva volt. Tényleg a kiköpött hasonmásom volt. Csak lestem.=)

2011. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!