Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nemsokára Ouija táblával...

Nemsokára Ouija táblával kifogom próbálni a szellemidézést. Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban tré az egész vagy veszélyes, talán még sem kellene?

Figyelt kérdés

2. barátommal egy régi elhagyatott kórházban ahol haltak is meg emberek. (Utána olvastam a neten és tényleg sokan haltak meg ott).



Azt hozzá tenném hogy nem azért van igazi Ouija táblám és nem egy pizzás dobozból készített szánalom amin betűk is vannak illetve nem azért megyünk egy olyan helyre ahol sok ember vesztette ott életét és nem otthon teás asztalnál körbe csücsülve háttérben valami Disco zenével közben chipset majszolva idézünk szellemet mert egyszerűen jó mókának tűnik vagy mert unatkozunk, csak tudni akarjuk azt hogy léteznek-e szellemek és az ő világuk amit csak úgy hívunk túlvilág. Sok képet-videót láttunk már az interneten "szellemidézésekről" meg kísértetekről 1szerűen csak tele van a hócipőnk ezekkel a marhaságokkal plusz egyik azt kommentálja hogy igen valóban léteznek szellemek,túlvilág stb...az alatta lévő pedig nem ez kamu az egész,hülyeség stb... ezért próbáljuk ki hogy vajon kinek és miben van igaza.


2011. febr. 4. 23:31
1 2
 11/14 sylers válasza:
kilehet probálni de nagyon veszélyes én már átéltem lehet hogy sok ember nem hiszi el én azt mondom hogy éld át...
2011. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott ez a vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=qO9F_lw4iqo

2011. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Selleanna válasza:
Én már egyedül idéztem szellemet és sikerült mert közbe ment a hangfelvétel és nagyon halványan hallottam egy olyat,hogy:"Hé földi itt vagyok,,
2011. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Isten óvja a lelkedet. Én a helyedben nem játszadoznék....
2013. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!