Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hihetetlen, miért van ez?

Ez hihetetlen, miért van ez?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nem tudtam melyik rovatba irjam ezért irtam az egyébbe..

Aki szkeptikus, az ne is válaszoljon.kössz

Magam se hittem eddig az ilyen dolgokban és most már tudom hogy van,és hiszek benne!

Nos az van , kaptam egy parfümöt karácsonyra.

És van egy pasi akibe szerelmes vagyok, szinte minden nap eljön hozzánk itt van elvagyunk, de ha ezzel a parfümmel fujom be magamat,egyszerűen csinálhatok én bármit akár a fejem tetejére is állhatok, akkor sem jön!!NEM BEBESZÉLEM.

Egyszer sem taliztam vele, ahányszor befujtam magamat, vagy közbe jött neki valami, vagy csak nem jött..és ez már olyan durva.mert nincs rá más magyarázat, ahányszor nem fujom be magamat vele jön!ha befujom nem jön!!és nem őrültem meg.de komolyan valaki magyarázza már el nekem hogy ez most mi?

tegnap direkt megszagoltattam vele..olyan furcsa reakcioja volt, mintha nem nagyon tetszett volna neki..ma befujtam vele magamat, erre megint nem jött.szval kérek szépen magyarázatot de csak attól aki hisz benne!!!köszi


2011. febr. 9. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:17

Ezen én is gondolkodtam már amugy..majd megpróbálom

márkája: Oriflame :Fire

2011. febr. 9. 16:24
 12/14 A kérdező kommentje:

Amúgy

A válasz megírásának időpontja: ma 16:05

Nagyon szépen köszönöm hogy segítettél megfejteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cseréltem a hugommal, egy másikra.Az is anyutól van viszont azt ő kapta, nem én, remélem már igy nem lesz gond, mivel nem nekem szánta!

2011. febr. 9. 16:31
 13/14 anonim válasza:
Vegyél magadnak inkább egy másik parfümöt és kész. Beszélj meg vele egy időpontot amikor átjön és számítasz rá, és várod, és aznap fújd be magad az anyád parfümjével és ha nem jön máskor kérdezd meg hogy mért nem jött amikor megbeszéltétek.
2011. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59

Jó rendben.Köszönöm szépen a segítséget=)

2011. febr. 9. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!