Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtad-e, hogy az ezotéria...

Tudtad-e, hogy az ezotéria alcím alá olyan kérdések kerülnek, amiket azok írnak, akik hisznek az ezotériában és nem azok válaszát várják, akik lenézik őket?

Figyelt kérdés
Sajnálok minden unatkozó embert és a moderátorokat, mert sok dolguk van. Mit gondoltok erről? Inkább viccoldalakat olvassanak azok, akiknek ilyen csodálatos humoruk van!
2011. aug. 31. 09:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
hátja eltünhetne inen az a sok marha aki csak beugat ide azt abszolut nem hisz semibe.
2011. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Egyetértünk.
2011. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
az lenne a legjobb...!
2011. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 -Alucard- ***** válasza:
Én meg tökre úgy állók hozzá hogy nekem 8 szóval engem hidegen hagynak a beszólógátasok mert úgy is csak azokra a válaszokra figyelek amiket alapból vártam is tehát nálam nem osz nem szoros a beszólógátasok meg azért vannak viccesek emlékszem volt egy amin szakadtam a röhögéstől :)))
2011. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy aki a kérdést felteszi, az nem "szakadni akar a röhögéstől". Ha mulatni "jár ide valaki", legalább ne írjon választ. Van olyan kérdés, hogy legalább tíz egymás után a hitetlenek párbeszéde, annak mi értelme van? Ha ők ezen a felületen akarnak beszélgetni, akkor írjanak ki kérdést pl. "Te is unatkozol, hitetlen?"
2011. aug. 31. 09:52
 6/28 reptoid ***** válasza:
100%
Engem a 'téged nem idegesít ez, az, amaz?' kérdések idegesítenek.
2011. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 -Alucard- ***** válasza:
100%
Mint már említettem is engem tökre hidegen hagynak ezek mert vannak köztük nagyon jó viccáradatok amiken még én is jókat nevetek ezért állok úgy hozzá hogy engem bizony nem érdekel mit sírnak itt a ezo bolondok :))))
2011. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én úgy vagyok vele, hogy szívesen hallanám olyanok komoly véleményét is, akik elmerültek a szokásos tudományágakban, de azok akik csak feszültséget keltenek, vagy beböfögik: ez nem lehet, ilyen nincs ..ect.

azokra nincs szükség.

2011. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 -Alucard- ***** válasza:
100%
13:02 Igen én is azokat szeretem:)))
2011. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szólásszabadság van :)
2011. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!