Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elektromos kisugárzás? Létezhet?

Elektromos kisugárzás? Létezhet?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a véletlen műve e, de az elmúlt 5 évben, minden elektronikus tárgyam, 1 évnél tovább nem bírja.A kicsit rosszabb minőségűek pedig 1-2 hétig csupán.Vigyázok rájuk, nem dobálom, védve vannak, mégis tönkremegy.Érdekes az, hogy barátnőmmel ugyan olyan laptopot, ugyan akkor, ugyan ott vettünk...az enyém tönkrement.

Vagy az eset az mp3 lejátszómmal.Barátnőm bekapcsolta, mert odaadtam neki, meghallgatott egy számot, mondtam hogy vele hallgatom, hangosítsa fel, felhangosítottam és tönkrement....Mit tegyek?

Szeretnék egy okostelefont venni, de emiatt nem merek, nem érné meg a sok pénzt..járjak életem végéig téglafonnal?

És mi lesz ha később dolgozom?

Stewardess akarok lenni..számoljak azzal hogy 1 év után a gépek amikkel repülök lezuhannak?:S


2011. febr. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy mindig tönkremegy.


amúgy tiszta matematikai statisztika az üzemidő.


a dolgok 2 évig működnek ebben a fogyasztói társadalomban, a régi ruszki gépek szoktak működni 50 éveket.


a gagyi kínai eszközök természetesen az esetek többségében 1 hónapon belül kinyiffannak, nincs is rájuk garancia.


a notebookod is nyilván azért ment tönkre, mert kinai volt ÉS nem vigyáztál rá kellőképp, amit egy notebook megérdemelt volna.


ez nem ezoterikus humbug, hanem a hozzáállásod kérdése. Telefont is vehetsz, amennyiben alsó árkategóriájút, akkor ki fog nyiffanni, mint bárki másnak.

2011. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A laptopom asus volt, nem kínai, nem veszek kínai cuccokat:P


De nem értem hogy is ne lehetne vigyázni egy laptopra?:D

Nem dobtam ki az ablakon vagy ilyesmi..

de ha csak beképzelem, akkor jó:)

2011. febr. 27. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tescoban veszed mind, vagy a bolhapiacon veszel mindent, gagyi helyekről.
2011. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz nálatok a hálózat, attól sok elektromos holmi tönkremegy. Nem azonnal, csak szép lassan.
2011. febr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy benned van több elektromosság (műszálas ruha is lehet, de egyes emberek is jobban ráznak, mint a többi).

Földeld le magad, mielőtt a gépekhez nyúlnál: fűtőtest, vízvezeték, gázcső...

2011. márc. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!