Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki csinálhatott ekkora pusztít...

Kira20 kérdése:

Ki csinálhatott ekkora pusztítást? Minden elektromos cuccunk a földön hevert, nincs rá ésszerű magyarázat.

Figyelt kérdés

Akkoriban 8 éves lehettem anyummal laktunk Martonvásáron anyum élettársánál.

Minden akkor kezdődőt amikor a Feri édesapja elhunyt kb 2 hónapra rá.

Az édesanyja félt egyedül maradni a közös otthonukba, így ő is hozzánk költözött mármint a fiához.

A nappaliban ágyaztunk meg neki, és a fia is ott aludt vele.

Veszekedtek anyáék de olyan üvöltözés volt vagy még rosszabb.

Anyával bementünk a szobánkba és azt ajtót belülről egy toló zárral bezártuk.

Úgy este 11 óra lehetett mikor lekapcsoltuk a villanyt betakaróztunk és elaludtunk szinte azonnal.

És most jön a durva rész!

Éjjel egy órakor egy hatalmas csattanásra ébredtünk fel, anya takarója a földön rajta a tv, telefon, óra és szinte minden.

Anya felugrott, hogy ez meg mi? Látjuk, hogy az ajtó még mindig zárva van nem tudott bejönni senki, és mégis minden a földön hever.

Nagyon megijedtünk ezért másnap reggel anya elment a paphoz és elmesélte neki ezt a történést.

A pap azt mondta, hogy a Ferinek az édesapja jöhetett vissza és így figyelmeztetett minket, hogy vagy abba hagyjuk a veszekedést vagy elköltőzünk.

De én nem hiszek neki és anya sem.

Amúgy a tv egy beépített szekrényben volt, ha ki is löki valaki az azonnal a képcsőre esik így össze tört volna, de ez úgy állt a földön mint a szekrénybe.

Ha van ötlet, hogy mi lehetett ez léci írjátok meg.

Köszi


2011. ápr. 16. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a manók
2011. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haha vicces!:)
2011. ápr. 16. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A papnak van igaza.
2011. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem viccnek szántam a manókat.Olvass csak utánna....
2011. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg nem kamu a kérédés, akkor csak gömbvillámra tudok gondolni
2011. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekesnek tűnik, kifejtenéd bővebben ezt a gömbvillámot?
2011. ápr. 16. 14:30
 7/10 Cluaran_Deilgneach válasza:

Az egy színes gömbvillám lehetett,tudtommal azok a legokosabbak a gömbvillámok között,de nem kell tőlük félni!:) Egyszer-egyszer kiélik magukat ilyen szobaátrendezés útján,de kárt nem tesznek senkiben,nem kell megijedni!:)


Gyakran vesznek fel ilyen alakzatokat:


http://www.youtube.com/watch?v=HKpEDJAk-5w

2011. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy amiket az előzők mostak, vagy valamelyikőtök naggyon alvajáró!
2011. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha alvajárók lennénk, akkor az hogy lehet, hogy mind a ketten az ágyban voltunk a csattanás idején???

Akkor egyikünknek ott kellett volna állni nem???

2011. ápr. 17. 16:30
 10/10 anonim válasza:
Szerintem igaza van a papnak.Hisz a papok Isten hívei,tanoncai vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg szerintem higgyetek neki.:)
2011. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!