Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néhány ember közelében elromla...

Néhány ember közelében elromlanak az elektromos berendezések. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy ebben a témakörben van-e rá magyarázat, vagy egyéb oka lenne.
2011. jún. 12. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Az oka egy elektromos meghibásodás, ebben a témakörben is.
2011. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

tapasztalatom szerint ez a hülye-szőke-nő kategória.

több ilyen ismerősöm is van. Ők rontanak el mindent

2011. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom. Csak olyan, mintha tényleg lennének ilyen emberek. A nővérem például mindenre nagyon vigyáz, de 3 laptopot tett tönkre úgy, hogy mindegyiknek valami komoly meghibásodása lett (olyan, amit ha valaki direkt akarná, se tudná normális használat mellett elrontani). Meg az mp3 lejátszói is tönkrementek, kapott egy órát, rögtön megállt a kezén, egyszer használta a hajvasalóm, de többet nem kapcsolt be. Ja meg a telefonjai is szoftverhibásak lettek, már csak sima 3210ese van, az bírja. Lehetne mondani hogy tipikus balfék, én is ezt mondom rá. Csak gondoltam hátha van valami magyarázata, nem feltétlenül ezotéria témakörben, hanem akár tudományok vagy valami.
2011. jún. 12. 12:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van rá magyarázat: illuzorikus korreláció, avagy látszólagos összefüggés egymástól teljesen idegen tények között. A gépeket nem úgy gyártják, hogy kiszolgáljanak egész életedben. És csak azokra az esetekre figyelsz fel, ami valamikor elromlik nála, ha problémamentesen használ egy készüléket, azzal nem is foglalkozol. Egyébként az emberi megismerés ilyen, kiemel dolgokat, másokat evidensnek vesz.

Vagy figyeld meg az ilyen embereket, mennyire vigyáznak a dolgaikra, csapkodják, leejtik, laptopot pl az emberek elég gyakran hurcolásszák, elég ha a táskát nem óvatosan teszi le, vagy leejti, és a gép lassan szétmegy. Ill. lehet, hogy tudja, hogy tönkretett dolgokat, csak nem vallja be.

2011. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak az van , hogy nem lehet megmérni a vérnyomásomat. Nem működnek nálam a vérnyomásmérők
2011. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
100%
Az, hogy fogyasztói társadalomban élünk, és az elektromos eszközöket (szerintem direkt) úgy csinálják, hogy hamar elromoljanak, és vegyél egy másikat... A minőség nem számít, csak az eladott mennyiség...
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nálam is jellemző, bár nem ilyen durva mértékben, és nem csak az elektronikus eszközökre. Nálam valahogy se a kémia, se a matematika, sem az egész világ nem akar néha működni...
2011. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Illuzórikus korreláció
2011. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez mind szép és jó, de aki megpróbál ezzel a "jelenséggel" együtt élni,az már nem találja ezt ilyen mókásnak. Engem az érdekelne, hogy hogyan lehet ebből kigyógyulni? Én gyerekkorom óta "megzavarom" az elektromos berendezéseket. Gyulladt már ki a kezemben hajszárító, robbant már fel monitor, volt már autó elektromos tűz, a villanykörték állandóan eldurrannak és otthon folyamatosan megbolondulnak az elektromos berendezéseink. Ha pld. a férjem használja a készülékeket semmi gond nincs de ha én, akkor még a mosogatógép is megzavarodik. Ugyan az a mobiltelefon az én kezemben teljesen megbolondul egy idő után, ha meg elkezdi más használni akkor semmi gond nincs a készülékkel. De még sorolhatnám. Ez összességében éveken át inkább elkeserítő érzés! Ha van valaki akinek hasonló tapasztalatai vannak az írjon privát üzenetet. Szeretném ha ez az egész végre megszűnne körülöttem, de azt sem tudom, hogy vajon mi okozhatja!
2011. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Orchidea24 válasza:
Szia, nem tudom találtál e már megoldást a problémádra, látom nem mostani a fórum, de velem is hasonlók történnek. Ha tudod a megoldást, esetleg megírhatnád.
2013. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!