Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csakra, energetika témakörben...

Csakra, energetika témakörben jártas valaki? Bővebben lent. Szkeptikusok kíméljenek.

Figyelt kérdés

Létezhet két ember között olyan kapcsolat, amikor nem csak lelkileg érzi a másik érzéseit (pl ha baj történik a másikkal, akkor nyugtalan), hanem fizikailag is kihat rá?

A helyzetem: a kedvesem hangulatváltozásaira gondolom, hogy érzékeny vagyok. Eddig a többi kapcsolatomban csak azt éreztem meg, ha valami nincs rendben, baj történt, akkor nyugtalan voltam, illetve, ha az akkori kedvesem haragudott rám, akkor pánikszerű félelem lett rajtam úrrá.

A mostani kapcsolatomban erős mocorgást érzek a szakrálcsakrám környékén, néha a szívcsakrámnál is vannak ilyen érzések. Mindegyik különböző, próbálom megfejteni, kifigyelni, mikor mit érzek.

Pl most is, ő dolgozik, én itthon vagyok, és úgy érzem, mintha ideges lenne.

Létezik ilyen?


Szkeptikusok, témakörtől eltéríteni akarók válaszára nem vagyok kíváncsi.


2011. márc. 2. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Talán valamiféle kötődés van köztetek, vagy szeretnéd valamitől megóvni, ezért vetted fel ezt a dolgot.
2011. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

O.o

Nem tudom...

Szerinted lehet ezt fejleszteni is, hogy jobban vagy pontosabban érezzem ezeket a hullámokat? Tompítani lehet, csak nehéz.

További válaszok...? Jöhetnek még :)

2011. márc. 3. 05:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem baj, megint én válaszolok :)


Fejlesztheted, de ne hidd, hogy pár óra alatt fogsz észlelni változást. Egy kis idő kell neki, de próbáld meg, mert sikerülhet.

2011. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem percek kérdése a dolog :) Ennyi tapasztalatom van már.

Igazából tényleg nem tudom hova tenni ezt a dolgot, néha annyira erős, hogy komolyan fizikai fájdalomként jelentkezik valahol. Tegnap először fordult elő úgy is, hogy mellettem volt.

Köszi a válaszaidat :) És szerinted hogy tudnám fejleszteni?

2011. márc. 3. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha erősíteni akarod ezt a kapcsot, akkor meditálással (ez a legegyszerűbb). De itt nem az ommm....ommm.... dologra gondolok, mert a meditálás nem csak abból áll hogy leül valaki, és omm...-ozik. Tehát legegyszerűbben így tudod fejleszteni.
2011. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Telepatia..
2011. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A meditálás nekem sem azt jeletni hogy ommm.... :D Azt a Beugróban játszotta el jól a csávó :)

Szoktam meditálni, de elég ritkán. Mivel érzelemközpontú lny vagyok, ezért gyakran kell befelé néznem, hogy tisztában legyek önmagammal.

Köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 4. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!