Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában olvasgattam ezt a...

Mostanában olvasgattam ezt a témakört és egyszerûen nem értem mért van az h ha vki feltesz egy kérdést (akármilyen hülyeség és irreális) mért jönnek a szkeptikusok h mekkora ostoba az illetô h ilyenekben hisz?

Figyelt kérdés
vagyis nem véletlenül van egy ilyen kategoria aki nem hisz benne mér jön osztani az észt? szerintem a kérdèsek itt nem a szkeptikusoknak szólnak
2011. ápr. 24. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki el akarja mondani a véleményét, és ugranak a témára , szkeptikusok, keresztények, ateisták, itt jól megértik egymást. Mindenkinek kell egy ellenség, mi vagyunk az ő zsidóik :)
2011. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de így igazából nincs értelme a kategoriának ha úgyis csak leszidják a kérdezôket
2011. ápr. 24. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel.
2011. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"de így igazából nincs értelme a kategoriának"


- Na, látod, ebben egyetértünk. Nincs szabály arra, hogy ki válaszolhat, és egy szkeptikus szerint pl. az a hasznos válasz, ha felvilágosítja az illetőt, hogy babonaságban hisz.

2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az intelligens ember feltudja fogni,hogy hova írjon és hova ne. Nekem is van véleményem mégsem írtam eddig ide olyan kérdésekhez amik ostobák voltak. Amikhez tudtam írni érdemlegeset ahhoz írtam. Ennyi az egész.

Csak intelligencia kérdése az egész.

Van aki felfogja tudni és eljut az agyáig, van akinek nem- az utóbbiban többen vannak.

De mégis azt nem értem,hogy van egy Buta kérdés, és jönnek ide kiosztogatni az mitől másabb, mint a kérdés kiírója? Ugyanolyan ost.oba hozzáállás, mint maga a kérdés.

Aztán meg, ha egy normális kérdés van, akkor meg normális válasz nem tud érkezni rá, mert még arra is írkálnak valamit , ami a kérdéshez semmi köze.

2011. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!