Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem az asztráluta...

Mesélnétek nekem az asztrálutazásról egy kicsit?

Figyelt kérdés

Kicsit szkeptikusnak érzem magam ez ügyben, de érdeklődnék.

Pontosan mi is ez?Hogyan lehet "megcsinálni"?Bárhova el tudok menni?És ott mit tudok csinálni?Nézelődni?Tudatában vagyok annak, amit csinálok vagy inkább olyan, mint egy álom?Egyáltalán sikerült már (innen) valakinek?

Bocsi a sok kérdésért.(ja és tudom, hogy a google a báratom)


2011. márc. 11. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs most időm saját történetet írni,de adok egy linket,itt van egy csomó asztrál utazós történet.


[link]

2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd ha valamikor ráérsz, azért mesélhetnél te is.:)
2011. márc. 11. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
asztralutazas.lapunk.hu ez is egy jó oldal!
2011. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

az nem asztrálutazás ha földön teszed. az sima testen kívüli élmény. igen akárhova ennek a magasabb szintje az asztrálutazás. ott már áthidalhatsz nem csak teret de időt és világokat is. meg lehet. levegő eleműeknek különösen könnyű. föld jegyűeknek nagyon nehéz. gyakorlás kell hozzá. bárki képes elsajátítani aki tudja a mélyebb meditációt. viszont nem ajánlom az egyedüli utazgatást. meg a testeddel is vigyáznod kell nem hagyhatod itt csak úgy védtelenül. sokan mágikus kört húznak köré én ezt túlzásnak érzem azért. célszerű állat alakba utazni.


tudnék mondani neked honlapot, ahol le van írva de nem teszem. nincs rá szükséged ha nem lépsz mágikus ösvényre. használd a fantáziád az épp olyan jó és kevésbé veszélyes.


na igen csinálom én is levegő jegyű vagyok. én lényegében magamtól tanultam meg. bárhova bár én mindég a vezetőmmel megyek és ő dönt h hova megyünk. tudatában vagyok. nagyon veszélyes is lehet ha esetleg megtámadnak (mert lehet olyan is). lehet istenségekkel is kalandozni de olyat még nem csináltam. remélem kielégítettem a kíváncsiságodat. nem a google ilyen téren nem a barátod mert itt embert kel kérdezni nem gépet. ha beírod a sámán szót és rámész a révületükre na ott találsz róla infót.


még egyszer hangsúlyozom sima embereknek nincs rá szükségük és ne kisértsd a sorsod hagyd ezt ránk bár izginek tűnhet de ott van a hátul ütője is.

2011. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak tudod sokan írják, hogy nézzem a googlebe, de én személyes tapasztalatokra gondoltam, mint a tiéd.

Olyasmit lehet, hogy pl. egy másik országba megyek és megnézek valakit, hogy mit csinál?Tudom bután hangzik, de nem vagyok ebben otthon.

Esetleg privátban nem mesélnél, azt nagyon megköszönném.

Meditálni szoktam amúgy.

2011. márc. 14. 00:04
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Először is az írás jeleid után szóközt raksz, mert úgy helyes és jobban olvasható mit írsz és nem is hiszik rólad az emberek, azt hogy még könyvet sem láttál.


Második lépés, ha nyitott a kis lelked, hiszékeny, naiv és tapasztalatlan vagy, akkor csak az a dolgod, hogy megbízol egy karizmatikus személyiségű asztrálutazóban, aki majd elhitet veled fantasztikus dolgokat, amiket te is szeretnél átélni. Ha elhiszed, hát megtörtént a te valóságodban.


Ha ez nem menne, akkor szerez be Szalviát (Salvia divinorum), azaz látnokzsályát, ami itthon legális is. Na ez garantáltan elutaztat olyan síkokba, hogy lehet megbánod, hogy feltetted ezt a kérdést:D

2011. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Először is, a kérdésemen kívül láttad máshol, hogy ne raktam volna szóközt?Az írásjel meg nem külön írandó, úgyhogy köszönöm a nyelvtanórát, de qvára nincs rá szükségem.Mint ahogy a kommentedre sem.

Nem tudom, mit nem lehet érten azon, hogy szkeptikus vagyok, de hajlok az elfogadásra...

2011. márc. 14. 00:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok mit mesélni. személyes dolgok ezek nem pedig olyanok amit csak úgy mesélhetsz akárkinek. ne úgy képzeld el h látni akarok egy szivárványt akkor elmegyek utazni. ezeknek az utaknak nálam a légtöbbsége önmagam megismerésére irányulnak. örülök neki h szoktál meditálni jó dolog az én is szeretek. de mint mondtam ne csináld ha nem lépsz erre az ösvényre. hidd el annyi csoda van a való világba nem kell ez után áhítozni. emlékszem mennyire elvarázsolt engem is először de aztán megértettem. nem az az élet az csak egy eszköz.


nos kedves előző válaszoló én nem vagyok karizmatikus személy én egy egyszerű ember vagyok. nem hitetek el senkivel semmit a gondolat szabadságát mindennél fontosabbnak tartom. ő kérdezett én válaszoltam ennyi.


az asztrálutazásoktól nem kell csodát várni. nagyon érdekesek de mindég konkrét célt szolgálnak. igen el tudsz menni meg tudsz nézni de sose lesz olyan éles mint élőbe. és ami a legfontosabb sosem szabad gonosz céllal használni. pl.: ki kukkolom az ex csajomat stb.

mellesleg a látnokzsályát használják ilyenekre valóba de csak nagyon gyenge vagy kivételesen erős jellemek. miért jó ez neked? van éppen annyi drogos nem kell még másokat is erre buzdítani.

2011. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jah az írásjelet egybe írják. Én is rájöttem és azért bocs, hogy nem ellenőriztem le neked. A többi helyen meg, hogy hogyan írtál, az meg már hol érdekeljen? Ugyanígy jó volna, ha konzekvens lennél magaddal szemben, pláne abban, hogy megérts egyszerű dolgokat, minthogy én is szkeptikus vagyok és tőlem telhető legtöbbet mondtam el neked a kérdéseddel kapcsolatban, ami egy vicc és csakis egy viccként lehet felfogni, hacsaknem defektes vagy és komolyan gondolod, de ez már a te bajod.


A nyelvtan leckét: Szívesen! Még mindig ezzel fogsz az itt elhangzottak közül az életben a legtöbbre menni.

2011. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látnokzsályára rászokást szinte képtelenség, mert ótvar egy dolog, ráadásul ha defektes a pszichéd, akkor tényleg nagy bajok is elő jöhetnek.

Az ilyen trippek attól függetlenül nem visznek sehova, exbarátnő meglesését meg mégannyira sem teszi lehetővé. Az, hogy pl. átláttam falakon és embereket láttam, az csak a saját elmém játéka volt. Inkább aludj egyet és próbálj meg álmodni. Az ember tudatalattijában való utazást lehet csak megtenni, ott lesheted meg azt, amit az életed során az agyad "szemetesében" eltároltál. Kb. ennyi az asztrálutazás.

2011. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!