Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért inkább nők foglalkoznak...

Miért inkább nők foglalkoznak túlnyomórészben ezotériával?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert fogekonyabbak ra.
2011. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Mert a nők hiszékenyebbek, befolyásolhatóbbak, inkább az érzelmeikre hallgatnak, mintsem a realitással és a logikával foglalkozzanak, kevésbé érdekli őket a természettudomány, ráadásul a nők eleve butábbak, mint a férfiak.


Remélem megkaptad, amit akartál. :-)

2011. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok nőgyűlölő, ha erre céloztál, mindkét nemben vannak ostobák. csak azért kérdeztem, mert az előbb ebédeltem, és az EZO TVn hagytam a TV-t, nem is tudom miért, csak úgy, és azt figyeltem meg, szinte mindegyik "jós" nő.
2011. márc. 16. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit a TV-n latsz az mas...
2011. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát amúgy a jósokra ez pont nem igaz, mert sok férfi is van köztünk. Inkább a betelefonálókra mondanám, hogy szinte mind nő. Nem is tudom, hallottam-e már olyat, hogy férfi telefonált be.
2011. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, ameddig néztem, azalatt csak nők voltak. bár szerintem a jósok között is több volt a nő.
2011. márc. 16. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Más a női és férfi agy. A nők fogékonyabbak erre.

Sőt, ha egy férfi fogékony rá, akkor sokszor cikinek is érezheti, mert nem ez a "társadalmi elvárás".

Más dolgokért, és másképp érdeklődik egy nő és egy férfi.

S ez így van jól.


Az ostobaság pedig a második válaszolónál fejeződik ki. :)

2011. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert általában a férfiak racionálisabbak. Az ezotéria meg tele van olyan dolgokkal, amiket nem lehet racionálisan megmagyarázni.

Persze kivételek mindig vannak, engem pl. nő létemre hidegen hagy, pontosabban inkább csak egy érdekességnek tekintem. De rólam sokszor mondják, hogy úgy gondolkozom, mint egy férfi :)

2011. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, én ezt pont fordítva tapasztalom :D Egyébként meg aki azt írta, hogy a nők eleve butábbak, mint a férfiak, annak üzenném: Te vagy a hülye :D
2011. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Több nő fogékonyabb az ezoterikára meglátásom szerint. A férfiak kevesebben vannak, de számomra hitelesebbek, mint a nők. Gondolok Hamvas Bélára, Müller Péter, Wictor Charon, Popper Péter. Persze ott van Szepes Mária, de ahhoz képest, hogy több a nő. Lehet nincs igazam, de ez jutott eszembe. Ennek persze lehet az is az oka, hogy az olvasók főleg nők, de megpróbáltam nívósabb írókar írni. Tehát ezekre azért nehéz ráfogni, hogy csak azért emelkedtek ki, mert a nők a fő olvasó tábor. Nem tudom...
2011. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!