Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért foglalkoznak az emberek...

Miért foglalkoznak az emberek a szellemekkel?

Figyelt kérdés

Én is hittem bennük régen, aztán rájöttem, hogy tévedtem. Van aki hisz, van aki nem. De aki hisz benne, az miért foglalkozik ilyenekkel? Ha vannak szellemek, ha nincsenek, az életünk nem változik. Minden nap felkelünk, minden nap munka vagy suli, jó és rossz napok...

A szellemekkel úgy foglalkoznak egyesek, mintha számítanának, pedig még bizonyíték sincs a létezésükre. Lehet, hogy aki hisz benne, az valahol szeretné ha lennének? Vajon honnan indult ez az egész....

Nem akarok megbántani senkit, aki hisz benne, csak felmerült bennem ez a kérdés.


2011. febr. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos unalmukban....
2011. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én azóta foglalkozok velük, amióta találkoztam egyel.Addig én sem foglalkoztam.Tehát azért, mert valszínűleg hisznek benne:)

Amúgy igenis számít, mert meghatározhatja egy ember életét.

Tudatlanul idéztem szellemet, utána évekig beteg voltam, ez kihat a jelenemre is.

Ennyi a magyarázat:)

2011. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyászból indulhatott el, könnyebb úgy elviselni a fájdalmat, ha azt hiszik, hogy itt lehetnek, vagy újra találkozhatnak.
2011. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert sajnos rossz helyzetbe jutottak es erdeklodnek, megoldast keresve.

Utolso elotti: Mit ertesz azon hogy tudatlanul idezted?

Kerlek magyarazd meg. Koszi.

2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudatlan idézésen azt érted, hogy csak úgy neki vágtál anélkül, hogy átgondold hogy kell és mivel járhat?
2011. febr. 1. 23:15
 6/7 A kérdező kommentje:
A szellemek ha léteznek, nem hiszem, hogy beteggé tudnak tenni. Minden ember a saját testét uralja és abban hiszek, hogy az ember saját magát is gyógyíthatja tudatosan, pl. meditációval, de azt nem, hogy egy tôlünk teljesen különálló dolog ezt befolyásolhatja. Szerintem a szellemekben hinni olyasmi lehet, mint amikor valaki vallásos és Istenben hisz.
2011. febr. 1. 23:20
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy értem hinni valamiben, ami köré építkezhetünk tudatosan.
2011. febr. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!