Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy a föld...

Hisztek abban hogy a föld gömbölyű és nem lapos, ha igen miért?

Figyelt kérdés

csak arra próbálok rávezetni mindenkit ,hogy ez is egyfajta hit, persze ebben azért hisznek sokan mert ezt látják a tévébe ,ezt tanulják az iskolába.. és ez olyan egyértelmű ,de tényleg nem sokan látták még kívülről a földet és mégis a föld 99%a gömbölyűnek gondolja


de ha ez így van akkor miért ne létezhetne a vonzás törvénye ,vagy a gravitációXD(persze ezt is tudja hogy mindenki hogy létezik) ,vagy az idegenek sok embernek még mindig nem világos hogy tényleg vannak és virulnak


annyi jó dolog van amit szemmel nem látunk, sőt több is mint amennyit látunk ,de a kitartó szkeptikusok nem képesek elfogadni mindezt..


mi a véleményed?


2011. márc. 16. 19:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Emklékszik még valaki hogy kezdődött? Egy nagy ember egyszer csak felfedezte, hogy a távolodó vitorlás nem egyszerre tűnik el és fel a horizonton hanem előbb az árbóc tűnik fel és a test, és eltűnésnél az árbóc tűnik el utoljára. Mellesleg valahogy ki kellett számolni a föld forgási sebességét és még egyebeket ehhez meg ki kellett indulni valamiből. Ja és ha lapos lenne a föld akkor az egész földön egyszerre lenne nappal mert mindenhol érné a fény.
2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
nem, mert geoid alakú
2011. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"Ez nem hit kérdése. Hol voltál földrajzórán drága? A műholdak már kismillió képet készítettek a földről ami gömbölyű és az űrhajósok is megmondják na meg persze az a maroknyi ember is mesélhetne a "földfelkeltéről" akik a holdon jártak."


Kedves drága szivecském ,van itt ez a témakör http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll ,és ez az ufo-s részleg is ,mind olyan dolgok ahol több a szkeptikus mint az olyan ember aki tanulni szeretne


direkt kihangsúlyoztam ,hogy ez a dolog[föld gömbölyű] mindenkinek egyértelmű,köztük nekem is, de itt most mindez nem érdekes


arra próbálok rávilágítani mindenkit aki még nem jött rá ,hogy nagyjából olyan dolgokban hisz, és olyan dolgokat hiszi hogy tudja amit beleneveltek ,megtanult az iskolában


ilyet mondasz hogy kismillió képet készítettek, hát jaj, én meg mondom azt hogy mindegyik hamis, és mindegyik űrhajós aki fent volt az űrbe hazudik(persze tudom hogy nem így van, de simán lehetne), ezt mondják a szkeptikusok ,most már nincs olyan hogy szkeptikus aki a földet laposnak hiszi,nem erről van szó, hanem arról hogy vegyük példának az agy kiaknázatlan területeit(megérzést,intuíciót,telepátiát,teleknézist) ,itt már van KISMILLIÓ olyan ember aki azt állítja hogy baromság ,lehet mondani. de attól nem haladunk előrébb


erről beszélek. ha sikerült megértened a gondolatmenetet várom a válaszod

17F

2011. márc. 16. 20:05
 14/30 BlackSword ***** válasza:
Egyikben sem hiszek, mert tudom, hogy a Föld alakja geoid...
2011. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
:( ezt már az elején tisztáztuk
2011. márc. 16. 20:50
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

te BAROM! ha a föld lapos szerinted akkor az miért van hogy az egyik helyen reggel a másikon meg este? hm?!

mekkora retard vagy

2011. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
egyik helyen reggel van a másikon meg este*
2011. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érti a nagyja!

http://www.youtube.com/watch?v=7sjcfbISmuU&feature=related

nekem ez a véleményem!Hozzáteszem jártam földrajzórára van belőle érettségim is,nekem is megtanították hogy gömbölyű(ugyanaz mint a geoid de legyünk okosak,szerintem meg föld alakú),el is hiszem,de itt a kérdés nem az hogy mit tanultunk.

Hanem az hogy mi van ha nem gömbölyű?Ha túlmegyünk az álltalános iskolán,jönnek a felküldött műholdak készítettek képet,de ugyanott vagyunk hogy valaki mondta,és mért kell elhinni amig mi nem láttuk?bár éntőlem banán alakú is lehet csak legyen mindig nyár!

2011. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
tudtommal a beszélgetésnek akkor van értelme ha a felek meghallgatják egymást
2011. márc. 16. 22:40
 20/30 anonim ***** válasza:
21%
igen? és elárulnátok hogy ugyan mi a jó édes istenért hazudnának nekünk ebbe?
2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!