Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy a föld...

Hisztek abban hogy a föld gömbölyű és nem lapos, ha igen miért?

Figyelt kérdés

csak arra próbálok rávezetni mindenkit ,hogy ez is egyfajta hit, persze ebben azért hisznek sokan mert ezt látják a tévébe ,ezt tanulják az iskolába.. és ez olyan egyértelmű ,de tényleg nem sokan látták még kívülről a földet és mégis a föld 99%a gömbölyűnek gondolja


de ha ez így van akkor miért ne létezhetne a vonzás törvénye ,vagy a gravitációXD(persze ezt is tudja hogy mindenki hogy létezik) ,vagy az idegenek sok embernek még mindig nem világos hogy tényleg vannak és virulnak


annyi jó dolog van amit szemmel nem látunk, sőt több is mint amennyit látunk ,de a kitartó szkeptikusok nem képesek elfogadni mindezt..


mi a véleményed?


2011. márc. 16. 19:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A hold és a nap is gömbölyű, és más bolygók is, miért pont a föld lenne banán alakú?


Egyébként meg azért mert fizikailag bizonyított, amihez nem kell a világűrbe menni.


A gömb alakzat ugyanis az az alakzat amiben a kötési energia egyenletesen oszlik el.


Pl: zuhanó vízcsepp, vagy folyadék súlytalanságban.

2011. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
És többen KÖRBE is utazták a Földet, nyilván ha lapos lenne nem lett volna rá mód.
2011. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22:42!


Nagy kezdőbetű!!!!! Jóisten.:)


De most komolyan azthiszed hogy annyira jópofa voltál???:D


Hát nagyon nem...

2011. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

mindössze arra próbáltam utalni hogy nem biztos hogy helyes az amit tanítanak, amit el akarnak velünk hitetni, de nyugodtan röhögjetek ,ki ,nyilván ez a célja az a főokoshatalmaknak hogy nevetségessé tegyék mindezt


de fogadni merek nektek ez is nevetséges:S


mindezen túl a föld lehet gömbölyű én egy szóval nem mondtam hogy nem!

2011. márc. 18. 19:42
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

Én mostmár értem, hogy mire akartál utalni a kérdéssel, csak eléggé átvitt értelem.


Amúgy teljesen igazad van mert, valóban vannak dolgok amiket szándékosan rosszul tanítanak meg, sőt egyre inkább kezdik elszennyezni a közoktatást, manipulálni az embereket már az iskolapadban.


Szerintem ennek legfőképp gazdasági okai vannak, valaki ezen is jól keres, mert ha valamit eleget reklámoznak, mind egy mi az, a többség beveszi, a maradék kissebbség meg követni kezdi előbb utóbb, de akik még akkor sem adják be a derekukat előbb utóbb a közvélemény kikezdi őket, és kiközösíti.

2011. márc. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
21%

Én teljesen egyetértek a Kérdezővel....:)


Valóban már sokszor az iskolában megpróbálják manipulálni a gyerekeket, elsős gimis vagyok, és olyan dolgok is vannak, amelyekről az iskolák nem ejthetnek említést a gyerekeknek, vagy pedig szándékosan mást kell mondaniuk az adott témával kapcsolatban.


Gondoljunk csak vissza a Sztálini hatalomra: "Sztálin így, Sztálin úgy", Sztálin minden volt csak nem gyilkos!

2011. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 BlackSword ***** válasza:

"Gondoljunk csak vissza a Sztálini hatalomra: "Sztálin így, Sztálin úgy", Sztálin minden volt csak nem gyilkos!"


Hát te sem lehetsz töriből jobb egy erős nullásnál... Tudod te miket írsz??? Sztálin nem volt gyilkos, mert az amit ő csinált már tényleg nem gyilkosság, hanem emberiség ellenes bűntett...

2011. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még 15 évesen 68%-om van, ellenben veled, neked csak 52!!!:)hihihi:)
2011. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

57


Elnézést!

2011. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

blacksword ,arra gondolsz hogy sztálin közvetlenül nem ölt meg senkit, lehetséges...

de nagyon sok ember miatta halt meg


egyébként meg teljesen mindegy ami elmúlt az már nincs többé.. köszönöm a válaszokat:)

2011. márc. 19. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!